Kvepia Istorijom: Giedrius Masalskis Tailande mašiną iškeitė į katamaraną

Tailandą kasmet atranda vis daugiau ir daugiau lietuvių – ši kryptis jau tapo viena populiariausių tarp egzotinių kelionių. Dauguma ten keliauja motoroleriais ar motociklais. Tačiau iš ten neseniai grįžęs Giedrius Masalskis atrado mums kiek netikėtą sprendimą – po šią Azijos šalį jis su pažįstamų kompanija keliavo katamaranu.

Trumpiau tariant, lankėsi ten, kur širdis geidė – patys sau, laisvuose vandenynuose. Giedriui Masalskiui tokia kelionė katamaranu buvo pirma.

„Tokiose šalyse, kur daug įdomių ir egzotiškų dalykų gali pamatyti nuo jūros, aš rinkčiausi vandens transportą, – „Kvepia kelionėm“ renginyje pasakojo Giedrius Masalskis. – Važiuodamas keliais tu irgi gali matyti tą pačią egzotiką, bet antrą, trečią dieną jau pradeda atsibosti tie kabantys laidai, purvai ir kt. Laivai padeda to išvengti.

Jeigu norime, išlipame į krantą, einame į klubus, kur norime. Bet tiek, kiek mums reikia. Jeigu nenorime daugiau, mes grįžtame į laivą, sėdime ir darome ką norime. Grilius yra, žuvytę pasikepame ir viskas.“

Nors po Tailandą katamarane G.Masalskis keliavo ne su artimai pažįstamais žmonėmis, konfliktų nekilo, nors su jais ir teko daug laiko praleisti ant vandens.

„Po burėmis draugystės nesuvaidinsi“, – tikino jis. „Kvepia kelionėm“ renginyje jis taip pat papasakojo apie Tailando virtuvę, kokteilius vagiančias beždžiones, vietinius žmones bei ankstesnę kelionę po Floridą. Kviečiame žiūrėti renginio filmuką.

Filmavo/montavo: Baltas Media
Kalbino: Haroldas Urbonavičius
Total
0
Dalinasi
Susijusios publikacijos