Kompetencijos gūsiai provincijos sporto centruose.

Provincijose uždarant pašto skyrius, bibliotekas, mokyklas nelabai kur bus jaunimui sportuoti, užsiimti saviugda.Tiesą sakant kai valdžia užsiima masiniu žmonių evakuavimu iš gimtųjų namų, kai išnyko tokie sociologiniai segmentai kaip apklausa, interviu, diskusijos- nelabai kaimuose kas ir beliko?

Štai neseniai prasidėjo kadrų kaitos politika kai kuriuose sporto centruose.Jurbarke Kksc vadovauja garsus dziudo imtynininkas Karolis Bauža ir iš karto žvilgsnis į kokybę, kad vaikus treniruotų specialistai, ypač tai aktualu kalbant apie futbolą.

Nurodymai- tai aišku, bet kiek šitame bedarbystės ir biurokratų nustekentame mieste yra verslininkų.Kur net nereiktų kviesti savivaldybės tarybos posėdžio dėl Rkl komandos steigimo, parėmimo.Pilna prekybininkų, statybininkų, santechnikos paslaugų ofisų, sausainių, pyragų kepimai, krovinių pervežimai ir kt.

10 000eurų kokia sezonui gauti vieni juokai, tačiau tik ne Jurbarke, čia nei degtuko negausi veltui niekados.

Rajono spaudoje sporto tematika yra tik faktologinės kronikos, kad buvo tas, tas, tačiau nėra giluminių analizių, metodinių pasidalijimų,nes mokyklų vadovai snaudžia laukdami pensijos, arba susigūžia, kai vaikai rūkydami pasiunčia kuo tolyn.

Skirsnemunė turi stadioną, šaltyje paskendusią sporto salę, kurią norint gauti pasirodo turėjau kreiptis per seniūną, kad būtų posėdyje svarstoma.Komedijos…

Kalbama, kad reiktų atkurti mergaičių krepšinį- bet kur karkasai, vizijos? Kodėl Jurbarko rajonas neturi reguliaraus SPORTO KOMERCINIO KLUBO?

Štai Babtai turi kelis sporto klubus, 2krepšinio konkurencingas ekipas, labai sutelkta bendruomenė.Jurbarko rajone bandymus sutraukimui atletų daro vietovės, kur yra tragiškas susisiekimas, silpnoka informacinė sklaida spaudoje, nelabai pildomuose portaluose.Vadžgirys, Klausučiai.

Tačiau ir pačios bendruomenės pasyviai stebi visus procesus, nerasta jokių seminarų rengimo, lektorių kvietimo, netgi jaunučių krepšinio rengimo programos ieškojau sporto centre, deja- nerasta? Pagal kokius kriterijus tada ugdomi moksleiviai ir kogero jų paruošimas yra apgailėtinas, jeigu 56tšk.nuskausminami  nuo vilkijiečių.

Jurbarkas net neturi bazės, kur apgyvendinti sportininkus po varžybų.Ar  gali tada suktis kalba čia apie ilgalaikius turnyrus? Rajono valdžia, verslininkai nieko nepadarė, kad būtų apgyvendinimo sąlygos, paslaugų sfera.Anykščiai turi puikiausius viešbučius, kur gyventojų visai nedaug lyginant su šiuo Nemuno krašto miestu.

 

Total
4
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Išgyrė mūsų krepšinį ir tautą – šie žodžiai suvirpins kiekvieno lietuvio širdį

Prieš prasidedant olimpinių žaidynių turnyrui gražūs ir pagarbūs žodžiai Lietuvos krepšininkams atskriejo iš netikėto šaltinio. „Mūsų širdys – su Lietuva“, „Kartu su JAV, Lietuvos krepšinis yra geriausias pasaulyje“, „Jie žaidžia teisingą krepšinį“ – tokiais žodžiais mūsų šalies antrosios religijos gerbėjus penktadienį pamalonino daugkartinio NCAA čempiono Djuko universiteto speciali krepšinio svetainė.