Juodoji Rio pusė: vidury baltos dienos – 36 tūkst. eurų vertės vagystė per 10 sekundžių

Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija dar nė neprasidėjo, bet vienam fotografų įspūdingos šventės greičiausiai net neteks užfiksuoti. Brettą Costello vidury baltos dienos apšvarino Rio ilgapirščiai. Fotografo įranga buvo verta maždaug 36 tūkst. eurų.

Viskas įvyko triukšmingoje Rio kavinėje. Vos per 10 sekundžių. Ir gražią saulėta vietinės žiemos dieną.

„News Corp“ fotografą apvogė keli asmenys. Jauna moteris priėjo prie fotografo ir paprašė pagalbos. Kol fotografas trumpam nusisuko, bendrininkai pačiupo kuprinę su fotoaparatu ir visa įranga, greitai nunešė ją į prie kavinės įėjimo budėjusį automobilį, o šis nurūko nežinomais Rio keliais. „Aš piktas, bet tuo pačiu jaučiuosi kvailai, kad nesusivokiau. Neturiu vilčių susigrąžinti fotoaparatą“, – teigė policiją iškvietęs B.Costello. Fotografui tai ne pirmas didžiulis renginys ir jis nėra iš tų neapdairių turistų, kuriuos vagišiai laiko lengvu grobiu. Tačiau Rio niekas nėra saugus.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

To dar nebuvo: olimpiadoje – mama ir sūnus

Legendinė Gruzijos šaulė Nino Salukvadzė pateks į Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių istoriją ne tik dėl to, kad jai tai bus aštuntasis olimpinis startas, bet ir dėl to, kad Brazilijoje jėgas išmėgins ir jos sūnus Cotnė Mačavarianis. Mama ir sūnus tose pačiose olimpinėse žaidynėse dalyvaus pirmą kartą.