Kodėl Lietuvos rytas nekuria redakcijos ofiso morge?

Kai ponas LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius prakalba apie garbingos žiniasklaidos taisykles, dėsnius, kyla man noras viešai pagadinti orą. Normalioje valstybėje toks egzempliarius kaip “Komsamolskaja Lietuvos rytas” būtų suspenduotas.

Našlė Liudvika Pociūnienė raudojo žuvusio vyro, o srutapilys parašo straipsnį, kad “ai čia nurašykim viską išgėrusio žmogaus nelaimei, padaugino, šlapinosi pro langą ir pimpt iškrito”. Tik visiški substratai gali rašyti tokius bjaurumus.

Mes nežinome, ką veikė Pocius su Vyšniauskaite? Bet faktas, kad išsėdėjus iki ryto VSD boso kabinete kolektyviai sukurptas šmeižtas. Mirusieji juk nepasiteisina.

Nespėjo užgesti žvakės ant Juro Požėlos kapo, jau pasirinktas naujas ofenzyvas, ko jis lankėsi STT ,kokias paslaptis nusinešė, kai žurnalistinė etika imperatyvu sako, gerbkime mirusiojo valią.

Nežinau kokiu tikslu čia dirba Rūta Janutienė, gynusi Kedytę pedofilijos istorijoje, jeigu kolegė Lavastė mano kitaip, rašydama “nuskriaustos kalės” istorijas? Kokios žurnalistikos gali mokinti Gedvydas Vainauskas, jeigu pats nieko nerašo, nes nelabai kas ir gautųsi? Sūnus Jonas susiprato ir baigė juokinti “narodą” savo profesionalumu “Krepšinis pagal Joną”, kur juokėsi visi iš jo įžvalgų.

Kad komandoje su vadyba tragedija rodo ir rezultatai ir žaidėjų parinkimas.

Kodėl neateina mintis įsidarbinti morge ir iš ten tiražuoti pirmines naujienas kas kaip mirė, kokias paslaptis nusinešė į anapilį, gal bus ir kakajosių per langus ir žuvusių?

Pažiūrėkite vaškinius Žeimytės, Janutienės veidus… Jos kaip bankomato aparatai trafaretiškai atkala šventas tezes ir tiek žinių. O “car Gedvydas Vainauskasas so Liuminatoj ženoj” darbuojasi bosais ir šaiposi iš mirusiųjų atminimo.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts