Geriausia pasaulio spauda ir toliau tyčiojasi iš Algimanto Liaudaičio.

Turime kominę  LŽS, vienpusišką etikos komisiją, tad natūralu, kad šaipytis ciniškai iš žmogaus Lietuvoje yra priedermė ir garbė.

Šlykštu, kai komentaruose buvęs vaikų namų direktorius vadinamas gaidžiu, kaip tokį galėjo paleisti, o geriausi 2pasaulio laikraščiai įvardina tvirkintoju ir dar per švelniai išsisuko.

Yra posakis vas vas, arba ranka ranką plauna, 1laikraštėlio tekstai skirti ne kaimo žmonėms o didžiausios erudicijos intelektualams, nes paskaičius 250sakinį pamirši kas buvo 1rašyta, tačiau mados nėra ten keisti žanrą, specifiką, kol ūsus pastatęs kiurksos 40metų šiltai ir pelningai tupintis bosas.

Kita medija man mokėjo grašius be sutarties, bet neilgai išbuvo ir tikra profesionalė, nes nestipriai ten mokamos algos matomai, o ir nebetkokią nuomonę pareikši.

Viršūnė buvo, kai pasitraukus iš gyvenimo garsiam gydytojui cituota kuo galėjo sirgti, veikė pilnatis, vemti verčia kai iš mirusiojo, artimųjų skausmo daromi tokie šou, ar kad padidinti skaitomumą ar parodyti savo psichozes?

Neverta  Liaudaičiui visai dalinti interviu ir eitu į klinčus su vienašališkais trubadūrais, prisimenu asfalto papylimo prie  J urbarko mero buvusio namų, kam tai buvo naudinga, kokį šališkumą rodė spauda, kokios eina stavkės per užsakomuosius straipsnius.

Š iame mieste neliko nei partinės sistemos, nei valdžios nuoseklių darbų tęstinumo, jei galima be rimtos diskusijos leisti likviduoti vaikų futbolą man šis kiaulių šūdais dvokiantis miestas yra nevertas domės.

 

Total
68
Dalinasi
Related Posts