Kembridžo kunigaikštienė Catherine susilaukė sūnaus

Balandžio 23 d. ryte Kembridžo kunigaikštienė Catherine priimta į centriniame Londone esančią „St Mary‘s“ ligoninę, kur 11.01 val. susilaukė sūnaus. Gimęs princas yra penktasis eilėje į šalies sostą ir dabartinės monarchės Elizabeth II šeštasis proanūkis.

Kaip ir pirmųjų dviejų vaikų atveju, Catherine tikėjosi, jog gimdymas vyks natūraliai ir ji iki paskutinės akimirkos nežinojo būsimo vaiko lyties. Karališkojo kūdikio gimimą prižiūrėjo du vyresnieji gydytojai, Guy Thorpe-Beeston ir Alan Farthing, kurie dalyvavo princo George ir princesės Charlotte gimimuose.

Kūdikiui bus suteiktas jo karališkosios aukštybės Kembridžo princo titulas (angl. HRH Prince or Princess of Cambridge).

Lažybų bendrovių teigimu, būsimas kūdikis gali būti pavadintas Arthur, Albert, Frederick, James arba Philip vardu.

Prie ligoninės, kurioje pagimdė Catherine, būriuojasi minia karališkosios šeimos fanų, smalsių turistų ir žurnalistų iš viso pasaulio.

Ekspertų teigimu, tik labai retais atvejais karališkojoje šeimoje trečiasis vaikas gali tikėtis užimti sostą – dabar valdančioje Windsorų dinastijoje tokio atvejo dar nėra buvę, o paskutinis toks atvejis buvo 19 a. valdžiusioje Hanoverio dinastijoje, kai karaliaus George III ir karalienės Charlotte trečiasis vaikas Williamas IV valdė šalį nuo 1830 m. iki 1837 m.

 

Total
32
Dalinasi
Related Posts