Kauno klinikose mirė žiauriai sumuštas keturmetis

Penktadienio rytą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose mirė Kėdainiuose vėlų trečiadienio vakarą nuo smurto nukentėjęs keturmetis.

Kaip jaus skelbta, trečiadienio vakarą į įvykio vietą Mindaugo gatvėje nuvykę policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos tarnybos darbuotojai aptiko sunkiai sužalotą, dėl patirtų sužalojimų praradusį sąmonę vaiką, medikai nedelsiant jį pristatė į gydymo įstaigą.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai bei prokuratūrai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Dėl sunkaus nusikaltimo prieš mažametį sulaikyti du įtariamieji – 1993 m. gimusi moteris ir 1989 m. gimęs vyras. Moteris – vaiko motina, vyras – jos sugyventinis, kuris ir iškvietė greitosios medicinos pagalbos medikus. Nustatyta, kad abu įtariamieji buvo blaivūs.

Penktadienį bus sprendžiamas klausimas dėl griežčiausios kardomosios priemonės skyrimo įtariamiesiems.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo. Įtariamiesiems už tai gresia laisvės atėmimas iki dvylikos metų.

Tyrimą organizuoja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

L.Kukuraitis su parlamentarais vyksta į Kėdainius

Po stipriai sumušto mažamečio mirties socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis su Seimo Pirmininko pavaduotoja Rima Baškiene ir Seimo Savižudybių prevencijos komisijos pirmininku Mykolu Majausku vyksta į Kėdainius, kur susitiks su Kėdainių rajono savivaldybės meru, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos vadovu, Vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovais.

Total
14
Dalinasi
Related Posts