Kaip žiniasklaida maitinama sensacijomis?

Assange, Snowdeno persekiojimai dėl paviešintų slaptų dokumentų, kurie atskleidė ir  JAV geopolitinius siekius, korupcinius saitus buvo akstinu viešinti informaciją su grifu slaptai.

Nei viena žiniasklaidos priemonė neturėdama agentų saugumo struktūrose spaudai nepateiks rimtų dokumentų.

Iš kur mes sužinojome, kad Zuokas buvo suinteresuotas Drėmos įtakojimu dėl palankaus balsavimo už mero postą, kad jo namuose buvo klausomasi pokalbių tarp Zuoko, Janukonio,poto partrenktas automobiliu Drėma, paimtas lagaminas su svarbiais projektais, pagaliau uždarytas Molėtuose sodyboje ir saugotas.

Iš kur sužinojome, kad Adamkus buvo Jav, šlepetės Šiauliuose bute po lova ir to pasekoje jis gyveno Lietuvoje 4metus, todėl gali kandidaduoti  į prezidentus.

Pažymomis mėgo švaistytis Vsd šefas Pocius, kurio tėvas mano miestelyje dirbo meno vadovu, iš čia sūnus paveldėjo muzikalumą eteryje pokalbių laidoje grojo gitara.

Iš kur planas, Strekoza…pagal kurį Rusijos kapitalas per Gazprom užvaldo Lietuvą.Iš kur l.Rytas disponavo informacija apie Paksą, Pociūną- jeigu ne per Vsd stukačius.O šiai padaryti kompromituojantį popierėlį apšmeižti politiką, partiją yra niekiniai dalykai.Paklausykite interviu su Aurimu Drižiumi youtube. Žiniasklaida puikiai žino, kad  nevisada kritikuojamas asmuo sutiks pasiteisinti, todėl nesibodima atlikti išsamaus tyrimo, o rašo visoius furorus.

Total
0
Dalinasi
Related Posts