Kaip atsikratyti žilų plaukų bulvių pagalba?

Visi egzistuojantys plaukų dažai, efektyviai nudažantys žilus plaukus, yra cheminiai ir nuodija mūsų organizmą. Jie trumpina mūsų gyvenimą!

Visi jie pakenkia plaukų struktūrai, nes susideda iš daugybės įvairių cheminių medžiagų. Mūsų organizmas nuostabus ir stengiasi per plaukus į organizmą patekusius ir su gyvybe nesuderinamus junginius pašalinti. Taigi, kad iš organizmo pašalinti bet kurį nuodą, įjungiami visi tobuli mūsų valymo „įrenginiai“: kepenys, inkstai, odą, … Tam sunaudojama labai daug jūsų gyvybinės energijos, kurią jūs galėtumėte nukreipti kitur.

Štai kodėl daug geriau naudoti liaudiškas priemones, kurios pakeis jūsų žilų plaukų spalvą nenaudojant jokių cheminių dažiklių.

Taigi, mes siūlome Jums vieną natūralų būdą, kurio efektyvumą patikrino ir įrodė ilgametė patirtis.

Kaip paruošti?

Ši priemonė paruošiama labai lengvai: tereikia vykdyti šias paprastas instrukcijas. Imame penkias nuplautas vidutinio dydžio bulves, nulupame jas ir nedideliame kiekyje vandens išverdame bulvių lupynas. Ir tai viskas!

kaip-atsikratyti-zilu-plauku-nulupti-bulve

Būtent, į puodą įpilame du puodelius vandens ir įdedame penkių bulvių lupenas. Tada statome puodą ant ugnies, palaukiame, kol vanduo užverda, tada leidžiame mišiniui ant mažos ugnies pavirti dar 5 minutes. Nuimame puodą nuo ugnies ir leidžiame mišiniui atvėsti. Dabar nukoškite mišinį, supilkite jį į dubenį, pridėti šiek tiek levandų arba rozmarinų eterinio aliejaus, kad mišinys įgytų gaivų aromatą.

Kaip naudoti?

Plaukite plaukus, kaip paprastai, tada lengvai masažo būdu įtrinkite paruoštu mišiniu galvos odą ir plaukų šaknis. Ko gero vieno karto nepakaks, tačiau artimu metu pastebėsite, kad žili plaukai dingsta.

Dėkojame, kad skaitote. Linkime jums laimės ir šypsenos!

Būkite su mumis prenumeruodami mūsų naujienas socialiniuose tinkluose. Ir nepamirškite šiuo receptu pasidalinti su kitais.

Jei turite savo naudingą receptą ar patarimą ir galite juo pasidalinti su visais,

>>> spauskite čia <<<

Total
205
Dalinasi
Related Posts