Į Lietuvą sugrįžo Tado Blindos laikai…

   Pamenate garsųjį filmą su Vytautu Tomkumi, kur ponai mužikams lupo skūras už nupiepusį arklį, nepavežėjimą karieta per raistus, pelkynus.
            2018 m. badmiriaujančioje Lietuvoje sugrįžo šio legendinio serialo tęsinys, kai daunų valdžia su 1 KBG  sferoje plušėjusia puonička palaimino elektorato tratinimus net nesiteikus atsiklausti, pasitarti…
           Ir analgino be recepto negausi, kol sulauksi eilės širdį operuotis – per gliošių Verygą atsidursi morge… Ir komunalinės atliekos brangs, nes idiotams iš TRATCO reikia pinigų tariamam investavimui, o ir popiežiaus vizitui turim sukrauti kelis milijonus eurų, lyg jo vizitui būtini koncertai, pokyliai…
             Dabar į atvirą reketą įkinkyta merdinti SODRA, kuri neįspėjusi gyventojų tuština asmenines sąskaitas, prikibę prie PSD SKOLOS. NES TIK MŪSŲ ŠALYJE PRIVALAI STOTI DARBO BIRŽON, NEŠTI PINIGUS LIGONINĖMS, KURIOS IŠSIDALINUSIOS LĖŠAS PALIEKA SLAUGOJE SENELIUS SU PUTRA IR ŠALTU PLEDU UŽSIDENGTI.
                  Už ką gerbti šitą valstybę ir valdžią?? Galimybių apskųsti SODRĄ neturi niekas.
       Vieno pensininko sąskaita buvo tuščia, atėjo įspėjimas, kad skoloje PSD, tik gavo pensiją viską nusavino, o į šią reiderystę pajungtas REGISTRŲ centras, kuriam administravimo funkcijos niekada nebuvo patikėtos.
Total
0
Dalinasi
Related Posts