Grybauskaitės Lietuva vertina Salvadoro, Hondūro režimus

Ko gero Lietuva neturi diplomatinių – ekonominių saitų su šiomis mafijos, diktatūros valstybėmis, kur pamintos žmogaus teisės, saviraiškos laisvė.

Bet pasidairome po tėviškės klonius ir laukus.

1.Demokratijos pamatas – nuomonių pliuralizmas, kitos pozicijos išklausymas. Įsijungi LRT – Monika Garbačiauskaitė, Mažvydas Jastramskis, Vytautas Bruveris. Aišku už ką jie balsuoja, patologiškai niekina LLP, Rolandą Paksą. Dirbi vienam bosui ir jo politinei platformai, tad aštrių žurnalistų kaip Drižius, Gorienė, Strikulienė, Tomkus, Kot, Ivanauskas niekam nereikia, per giliai kapsto.

 

2.Kalbame apie universitetų autonomiją, bet žada likti trys mokyklos. Kam reikalingi rektoriai, studentai, visuomenės balsas? Iš kokių resursų išlaikysime atleistus pedagogus?

3.Iš kur paskambina tau koks reklamos agentas ir žino, kad esi vyras siūlo tau mobilųjį, planšetę? Nes pas mus duomenys nuteka kaip Šri Lankoje molinės lūšnos po potvynių.

4.Kodėl atsisakai draudimo, dar už jo nutraukimą turi primokėti? Kodėl žmogus įspraudžiamas į nuolatinius rėmus?

5.Kur referendumai, apklausos ir jų vykdymas, tarkim Žmogaus teisių teismo imperatyvas leisti R. Paksui dalyvauti rinkimuose, kada bus grąžintos nusavintos pensijos, invalidumai?

6.Ar DIDYSIS POLITIKAS Skvernelis kreipėsi į tautą dėl policijos pseudo reformos, po kurios Jurbarke ekipažai dienos metu degina benziną veltui, vakare mieste būk karatistu saugokis pats, paskambinus pagalbos telefonu sujungs su Klaipėda, Marijampole, kai nuo jos iki Jurbarko virš 100km? Kur logika?

7.Kada teiksis ponai iš įstaigų per 13 dienų atsakyti į privalomus elektroninius paklausimus, bus konkursai ne iš vieno asmens su aiškiu rezultatu?

Kai į šituos klausimus norės atsakyti pati “Neraudonoji Dalia” tada suprasiu – demokratijos želmenys matosi.

Total
0
Dalinasi
Related Posts