Grupės YVA savaitgalis Londone: koncertas, maratonas po parduotuves ir 5 lagaminai pirkinių

Asmeninio albumo nuotr./ Grupė „Yva“

Praėjusiais metais atsikūrusi grupė „Yva“ intensyviai koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje. Tiesa, į užsienį merginos važiuoti nesiveržia – o kam, kai užsakymų pakanka ir čia. Tačiau į Londoną jas veda moteriška silpnybė – parduotuvės, į kurias jos šį savaitgalį nuvyko su vienu lagaminu, o grįžo… su penkiais.

Vykdama koncertuoti į Londoną Natalija Bunkė sako visas jėgas atiduoda ne tik dainuodama scenoje, bet ir vaikščiodama po parduotuves. Praėjęs savaitgalis buvo itin darbingas – Londone „Yva“ merginos atsidūrė penktadienį, nors koncertą turėjo tik šeštadienio vėlų vakarą.

„Atskridome ankstų penktadienio rytą, visą dieną vaikščiojome po parduotuves, vakare nuvykome vakarieniauti į mažą turkų restoranėlį, kur gamina turbūt skaniausią mano valgytą maistą. Tada iš ryto vėl atsikėlėme, parduotuvės jau buvo atsidariusios, tad mes visą dieną vėl leidome jose. O vakare lipom dainuoti ant scenos“, – 15min pasakojo Natalija Bunkė.

Asmeninio albumo nuotr./ Grupė „Yva“Natalija į Londoną koncertuoti važiuoja keletą metų, per kuriuos jau spėjo apžiūrėti kultūrinę miesto pusę. Tad dabar visą savo laiką skiria parduotuvėms ir lauktuvėms sūnui, kuris iš anksto mamai duoda užsakymų, ką ši privalo surasti.

„Mes važiuojame ten gerai apsipirkti. Šįkart į priekį skridome su vienu lagaminu, o grįžome su penkiais. Pirkome tiek, kiek tik tilpo į lagaminus, kuriuos galiausiai vos patempėme…, – juokėsi atlikėja. – Mano vaikas labai norėjo šviečiančių sportbačių, tai vos tik jam įteikus juos, Kristupas ne tik visą dieną, bet ir naktį jų nenusiėmė.“

Pasak Natalijos, Londono parduotuvės „Yvos“ merginas traukia savo išskirtiniais drabužiais: „Ten viskas kitaip! Drabužiai, parduotuvės kitokios. Prisipirkom šiuo metu madingų džinsinių švarkelių – kokių įdomių radom! Juokėmės, kad aš su lape susimušiau, nes visa nugara išdraskyta.“

Iš naujų pirkinių jos net sukūrė naują koncertinį įvaizdį, nors planavo pasirodyti su iš Lietuvos atsivežtais kostiumais.

„Šįkart mūsų įvaizdis gimė visiškai ekspromtu. Goda iš savo naujausios kolekcijos paėmė mums tris glaustinukes. Kaip tik ką tik buvau nusipirkusi tinklines pėdkelnes, turėjome tokius didelius batus su aukštomis platformomis. Sakėm, kad trūksta tik džinsinių švarkelių. Iš viešbučio greit nusileidome į prekybos centrą, nusipirkom džinsofkes ir štai, gavosi puiki apranga.

Ant dviejų glaustinukių buvo parašyta „Bad“ (angl. bloga) ir ant vienos – „Angel“ (angl. angelas). Tai pastarąjį davėm Kristinai, nes ji nevalgo mėsos, negeria alkoholio, visada mus prižiūri, ji labai gera. O mes su Goda pasiėmėme kitas – esam išties pašėlusios“, – juokėsi Natalija.

Asmeninio albumo nuotr./ Grupė „Yva“
Pasak dainininkės, Anglija – vienintelė užsienio šalis, kur ji su grupėmis vyksta koncertuoti. Londone merginos pasirodo geros bičiulės Kotrynos „Roka“ klube. Kitų pasiūlymų, Natalija sako, atsisako.

„Lietuvoje per tą patį savaitgalį uždirbam tiek pat ar daugiau, tai kokio velnio mums dar skristi kažkur. Tačiau Kotryna visada pasirūpina, kad būtų geras viešbutis arba apartamentai pačiame prekybos centre, kai galime tiesiog liftu nusileisti į parduotuves. Tai ir šįkart – apsiperkam, užnešam maišus į viršų, vėl einam po parduotuves… Mes būnam nepriklausomos, niekam mūsų nereikia niekur vežioti.

Iš tikrųjų, aš net tingiu derinti koncertus su kitais užsienio užsakovais. Aišku, galiu pasakyti savo sąlygas, pasitikėti, bet atvykus tenka nusivilti, ne visi pažadai būna išpildyti, garsas blogas – o mes su fonogramomis nedainuojame. Yra tokių vietų, kur tiesiog gėda važiuoti. Žinau, kad pas Kotryną taip niekada nebus, todėl čia ir vykstame“, – tikino atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr./ Grupė „Yva“O ir kaskart atvykusios į Londoną, jos tikros – gerbėjų čia tikrai netrūks: „Salė praėjusį savaitgalį buvo sausakimša! Buvo nerealiai smagu matyti, kad publika buvo tokia smagi, išsilavinusi. Šįkart atvyko ir nemažai užsieniečių, nors aišku, dauguma lietuvių. Po koncerto likome klube dar porą valandų pasilinksminti ir be miego tiesiai vykome į oro uostą.“

Anot dainininkės, Londono lietuviai visada muzikantus pasitinka itin šiltai: „Jie visada labai laukia mūsų. Ten jau turime ir draugų, su kuriai per tiek metų susibendravome. Be to, jie labai paslaugūs – jei norim kur nors važiuoti, pamatyti naktinį Londoną, jie mielai mus nuveža.“

Nors ir tokios kelionės kaskart būna varginančios, grįžus tenka miegoti kone ištisas 24 valandas, tačiau Natalija sako, kad po tokių nuotykių draugių ryšys vis stiprėja.

„Anksčiau į mūsų veiklą žiūrėjome labiau kaip į darbą, o dabar mes tokios pašėlusios! Mes tūsinam scenoje! Įpusėjam programą ir aš jau uždususi…

Beje, anksčiau su sese labiau sutardavau. Tačiau dabar mes su Goda puikios draugės, o Kristina mūsų prižiūrėtoja. Sutariam puikiai, nesipykstam, neerzinam viena kitos“, – šypsojosi N.Bunkė.

Total
56
Dalinasi
Related Posts