Susivieniję žinomi žmonės šturmavo „Facebook“: ragina jaunimą balsuoti Seimo rinkimuose

Būrys žinomų žmonių susivienijo ir nusifilmavo vaizdo klipe „#TuEsiSvarbus“, kuriuo kviečia jaunimą dalyvauti spalio 9-ąją vyksiančiuose Seimo rinkimuose. Įtaigus vaizdo įrašas it virusas plinta socialiniuose tinkluose.

Gausus būrys žinomų Lietuvoje žmonių susivienijo tam, kad nusifilmuotų Donato Ulvydo, Jono Banio ir Rasos Karaliūtės kurtame vaizdo klipe. Juo garsenybės agituoja jaunimą dalyvauti Seimo rinkimuose ir išreikšti savo balsą sprendžiant, kas turėtų valdyti Lietuvą. Klipe, kuris it virusas plinta socialiniuose tinkluose, nusifilmavo keliolika žinomų žmonių: Alfredas Bumblauskas, Vaidas Baumila, Ineta Stasiulytė, Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Marijonas Mikutavičius, Livija Gradauskienė, Paulius Ambrazevičius, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Martynas Starkus, Mantas Jankavičius, Maksas Melmanas, Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis, Andrius Mamontovas.

Visi jie į žiūrovą kreipiasi bandydami įtikinti, kad Seimo rinkimuose svarbus kiekvieno rinkėjo balsas. Žinomi žmonės ragina jaunimą nebalsuoti už tuos, kurie nemoka taisyklingai kalbėti ir rašyti lietuviškai, užsiima propaganda, juodąja buhalterija, užimdami vietą valdžioje siekia ne visuomenės, bet asmeninės gerovės. Kaip įrašo aprašyme teigia įrašo kūrėjai, „klipas sukurtas per tris dienas ir kainavo 4 picas, 3 hamburgerius su bulvytėmis. Bet klipo nebūtų buvę, jei visi tie žmonės, kurie jame filmavosi, nebūtų filmavęsi. O filmavosi, nes jiems yra svarbu ir jie mano, kad ir tau svarbu.“

Total
6
Dalinasi
Related Posts