Grėsmė – vairuojančioms moterims, pasisaugokite

Kauno moterys turėtų sunerimti, kol Kaune nebus sugautas siaučiantis plėšikas, nusitaikęs į vairuojančias moteris.

Kovo 26 d. apie 19.00 val. Kaune, Baltų pr., prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje į automobilį „Peugeot 206″ įsėdo nepažįstamas vyras. Rankoje laikydamas peilį, liepė nuvežti į kitą mikrorajoną. Pirminiais duomenimis, iš moters piniginės jis paėmė 10 eurų, mokėjimų ir internetinės bankininkystės korteles, iš daiktadėžės – laikrodį. Padaryta 130 eurų žala.

Kovo 27 d. apie 20.40 val. Kaune, Baltų pr., prekybos centro aikštelėje į automobilį „Ford Focus“ įsėdo nepažįstamas vyras ir, rankoje laikydamas peilį, vairuotojai liepė sėstis. Ši pasišalino iš automobilio, tuomet vyras pasiėmė pirkinių krepšį su prekėmis, kurio vertė 5,76 euro, ir pasišalino.

Dėl abiejų atvejų Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate atliekami ikiteisminiai tyrimai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai nustatė vyrą, kuris galimai galėjo įvykdyti šias nusikalstamas veikas.

Asmenis, žinančius jo buvimo vietą, prašome kreiptis į pareigūnus tel. (8 37) 303 450, (8 37) 303 405 arba rašyti el. paštu rolandas.dackus@policija.lt

Tyrimus kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorai.

Total
30
Dalinasi
Related Posts