Gąsdinančioji presa.

Čia tavo Lietuva
Čia tavo Lietuva

Spaudos misija- šviesti, ugdyti, skatinti, dalintis gerąja patirtimi. 

Tačiau merdinčioje Lietuvoje yra duodami pitbuliniai imperatyvai- sumenkinti, apipilti mėšlu, be jokios išklausymo ,pasiteisinimo teisės.                 

 IR TAI JAU NEBE KORONO VIRUSAS- JIS BUS SUSTABDYTAS- O LRYTAS.LT, DELFI, 15MIN PAMUILĖS NETURI NEI BK, NEI TEISINIO ĮVERTINIMO.                 

Sudirbta Lazdynų poliklinika- tylu, ramu, nepasiaiškino nei vadovai, personalas, Veryga prunkštė saujon- gerai tiems, man svarbu drausti alkoholį ir vaistus.                 

Vainauskas pats mindo teismų duris dėl galimo kyšio poveikio- ar oficiozas ką nors parašė boso pavymui, o dabar klube krepšinio prasidėjus chaosui, ar vėl šeima negryš gelbėti satatus quo?                 

Delfi užsiima bauginimu ir filtruoja komentarus- jei nori ką parašyti- prašo gmailo, profilio, ir filtruoja, kas čia jiems pataikauja, kas yra rusų agentai. Nuogybės neužkliūna nei Slušniui, Žiobienei- ramu kaip mišių metu, policininkai filmuoja nuogas moteris ir kelia video, nufilmuok žmogau tu nuogą kokią kaimynę kieme tuoj bus pažeidimas.               

Jau arėtėja cikonas, jau ruoškitės- pasirodo jis  Celencevičiaus kelnĖse ir su geru kvapuku būna tik.                   

Tapinas yra aiškus valdžios minezingeris, nes jo laidos ,pokalbiai neturi jokio žurnalistinio žanro- pasipizdavojimai iš nemokančių atsimušti respondentų ir tiek.

Total
44
Dalinasi
Susijusios publikacijos