Ekečių fano ir agronomo karas prieš Lietuvos girtuoklius?

Kaip diena- taip naujiena ir žmonių vijimas lauk iš šalies.Tokiu lozungu dirba pati klaikiausia, nekompetetingiausia vyriausybė per 27Nepriklausomybės metus.

Pritariu šiuo kartu apžvalgininkui Rimvydui  Valatkai, kad valstiečiai keršina draudimais už juos nebalsavusiems, kritikuojantiems, nes pakantumo žmogui nerasta pas agronomą ir policijos reformatorių, leidusį durniui siautėti šautuvu sostinėje.

Lauko kavinėse alkoholio negalima, pirkti nuo 20metų, renginiuose sporto jokio šlakelio, tada gerai sako Remigijus Žemaitaitis, kad įsipils į giros bambalį alučio, susivynios į laikraštį ir girsnos tuose pačiuose išgarbintuose rinkiminės kampanijos Naisiuose.

Žmogaus teisės, laisvės valstiečiams yra humoro elementu, jau ribos youtube, facebook, filmuos geriančius žmones, kur be atsiklausimo privatus žmogaus gyvenimas neliečiamas.

Gerai sako Tomas Čyvas sekime, katalogizuokime, kad viešai parodytas žmogus negalėtų dirbti, nes info šeimos gydytojas perduos darbdaviui.

Agronomas planuoja dar apmokestinti graudžias pašalpas, pensijas, kai bet kurioje šalyje su neštuvais velniop tokius politikus neštų žmonės.

Baimė, kapituliacija, dingimas svetur prarado norą vienytis žmonės, burtis, kovoti už tautos išlikimą.

Šampano pirkti atvykus giminaičiui eisi 15km, smulkios parduotuvėlės nustos egzistuoti, o pardavėjai- į tušcias biurokratines darbo biržos peryklas, kurios irgi bus reorganizuojamos.

Lietuvoje ir oras bus reformuojamas, kol liks pensininkai ir prasigėrusieji, bet kas jiems pasiūloma kultūriniu, šviečiamuoju aspektu, uždarome 15universitetų, kas liks tuščiuose pastatuose, mokės už šildymą, vandenį, kur dėti tūkstančius dėstytojų?

Graudu matyti agronomo cinizmą, tačiau pats elektoratas to norėjo, lieka 4kančių ir duonos plutelės kramtymo metai.

 

Total
30
Dalinasi
Related Posts