Darbo partija tampa bardų klubu?

111 dienų ir Lietuvoje plauks kisieliaus upės, o vietoj slyvų nusiskinsit pinigus, perspektyvą, galimybes.
2004m.nelyg prie Hitlerio urmu visi atidavė balsus Uspaskicho klikai, tikėjosi, kad bus ir karjeros galimybės ir nereiks verkiančia širdimi dingti į užsienį.
Deja deja… Kaip ir visos kitos partijos šie pažadukai transfarmavosi į savų aprūpinimo ir protegavimo procesus, stumdė į seimą visokius pseudo komikus kaip Pekeliūnas, kuris vadovavo E uropos reikalų komitetui, tačiau Lietuvą laikė ne ES nare, o kaimyne.
I šlindo juodosios buhalterijos reikalai, bet ir kitos partijos turi nešvarių pinigų, natūralu, kad kalėjiman nesėdo nei vienas.
Nešė mutinį iš čia G raužinienė, Baltraitienė, nustojo barzdą kratyti visada teisus Mazuronis, Viktoras užsiima psichologija, liko plūduriuoti Gabšys tik su saujele likusių liokajų.
O buvo metas, kai Uspaskich partiečiams užsakydavo nemokamai Vito Tomkaus dienraštį, latre pavadino Budrevičienę, kam ši kėlė vokelių mokėjimo klausimą Krekenavoje.
Kam teko susidurti su šia partija pamatė jos narių aroganciją, pasipūtimą, nesiskaitymą su žurnalistais, prirankiota tokių personažų į ją, net verkti nesinori.
Tačiau išaušo subyrėjimo ir tik dvoko pasklidimo momentas.
I lgą laiką vaizdavę nepajudinamus monumentus, jie skilo ir bedarbystės, egoizmo, miegančios valdžios štabe- Jurbarke, kur pažadai, žmonių gerovė yra kaip Š uriko nuotykių frazė,,do lampočki”.
Į šią partiją nėrė didysis sporto kuratorius, architektas, verslo paslaptimis publikavęs straipsnius geriausiame planetos laikraštyje vietiniame, kuris jau 20metų niekaip nesugeba bent 1pasenusios rubrikos pakeisti.
Tokį turtuolį pirmininką Romansą Dragūnavičių nukonkuravo investicijų specialistas Čepulis.Jis bandė tapti ,,Jurbarko autobusų parko” vadovu žūtbūt, nes senasis bosas vos paeina jau, dar pretendavo į vieno miestelio seniūnus.
Čepulis yra už kaitą, apsivalymą, naujoves.
Lapėnas buvo liberalu, dabar ir nemato prasmės čia trintis, aktyviai parėmęs merą Mockevičių tapo sporto kuratoriumi.Deja visas darbas vyksta nematomo fronto sąlygomis, nematau nei 1jo straipsnio sporto tematika spaudoje, internete, vietinė televizija irgi susuka tik šlovinančius klipukus, atvirų diskusijų, debatų nerasta, nustebintas buvo iš kur aš tokiu atsiradau, negirdėtas, kad straipsniais skatinu aktyvinti sportą Jurbarke.
Galiu talkininkauti sporto centrui rašant straipsnius, atnaujinti savivaldybės puslapį, gal atsiras vieta dokumentų viešųjų ryšių skyriuje po savanorystės.
Deja Jurbarke malti kakutes yra politikų šventa priedermė,sc vadovas už gėrimą skrido lauk, Darbo partija gavo fiasko, dar el.paštu rašiau priminimus, kvietimą fb ponui Lapėnui- nei dvasios, nei signalo.
Nes be naudos, merkantilizmo šiame mieste esi nuliniame statuse.
2014.gruodžio 19.didysis sporto kuratorius Saulius Lapėnas viešai pasižadėjo atsisakyti savivaldybės nario mandato, jeigu nematys galimybės tęsti veiklos Darbo partijos frakcijoje.
Bet vicemero kėdė šilta ir sporto kuratorius yra profesionalas, kokio niekas nematė.
Nepasirodė mitinguojant futbolininkams dėl prastos stadiono dangos,kaip sprendžiamas apgyvendinimo klausimas vykstant didelio masto varžyboms?
Šliejamasi prie socialdemokratų, nenustebčiau kad ateityje tų gerųjų patronų bus ir daugiau…

Total
2
Dalinasi
Related Posts