Buškevičius prieš Zubrų

Kauno prekybos ir pramogų sostinės “Akropolis” ledo arenoje jėgas išmėgino geriausias Lietuvos ledo ritulininkas Dainius Zubrus ir Kauno miesto vicemeras Stanislovas Buškevičius, rašo dienraštis “Respublika”.

Emocijų nestokojusioje draugiškoje kovoje pergalę 6:4 prieš profesionalų ledo ritulininką šventė S.Buškevičius.

D.Zubrus į ledo areną atvyko gerokai pavėlavęs. Iki jam pasirodant “ledą apšildė” Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, prieš varžybas treniravosi ir S.Buškevičius.

Stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje NHL rungtyniaujantis D.Zubrus su Kauno vicemeru turėjo kovoti 5 minutes, tačiau gražių emocijų nestokojusi kova užtruko šiek tiek ilgėliau.

“Man labai malonu, kad ledo ritulys po truputį populiarėja, yra statomos naujos čiuožyklos. Džiaugiuosi, kad grįžus į Lietuvą man pavyko parvežti ir išdalinti vaikams ledo ritulininkų aprangą. Stengiamės skatinti vaikų susidomėjimą šia sporto šaka. Man labai netikėtas toks didelis dėmesys”, – gausiai susirinkusiu gerbėjų būriu džiaugėsi D.Zubrus.

“D.Zubrus dar sykį parodė, kaip reikia žaisti mėgstamą sporto šaką. Manau, kad jam buvo žymiai sunkiau pasiduoti, nei laimėti. Jis juk ambicinga žvaigždė. Tai kietas vyriškas sportas ir pasiduoti žymiai sunkiau. Kai pažiūrėjau į jo ūgį, ir dar su pačiūžomis, tai sau pasakiau: “Būsiu kaip ledo ritulys ir lėksiu iki kavinės”. Buvau smarkiai nustebęs, maniau, jog mane sulamdys. Negaliu patikėti, kad likau gyvas ir sveikas”, – po draugiško mačo linksmai šmaikštavo S.Buškevičius.

Braukdamas prakaitą nuo kaktos, ne sykį per draugišką susirėmimą pusiausvyros neišlaikęs ir nukritęs vicemeras pridūrė, jog atsistoti ant ledo su pačiūžomis tai toli gražu ne tas pats, kas paimti ledo ritulio lazdą į rankas. Jis priminė istorinį faktą, kad lietuviai, po Antrojo pasaulinio karo žaisti ledo ritulį išmokė rusus.

“Laikas ledo rituliui grįžti į Lietuvą. Jau dabar Dainiui pasakiau, kad mums didžiulė garbė, jog lietuvaitis žaidžia NHL. Juk yra daug tautų, kurios didesnės už Lietuvą, bet neturi savo žvaigždžių NHL”, – su dideliu džiaugsmu tvirtino S.Buškevičius.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavo Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas Rolandas Bučys, bei Elektrėnų “Energijos” klubo prezidentas Petras Nausėda.

Total
0
Dalinasi
Related Posts