Artimieji prašo pagalbos: atsisveikinimo raštelį paliko ir iš namų išėjo 17-metė

Artimieji prašo pagalbos ieškant jaunos merginos: pirmadienio rytą atsisveikinimo raštelį paliko ir iš namų Eigulių rajone išėjo 17-metė Greta Gerulaitytė. 

Merginos sesuo Neringa pasakojo, kad mergina iš namų išėjo šį rytą 7:40 val. ir paliko atsisveikinimo raštelį, kuriame sakė, kad namo nebegrįš. Artimųjų teigimu, toks elgesys jai nebūdingas, mergina iš namų dingsta pirmą kartą, tiesa, pastaruoju metu Greta turėjo problemų, susijusių su mokslais. Apie įvykį iškart pranešta Kauno policijai.

Merginos sesuo feisbuke prašo pagalbos:

„Dingo mano sesė Greta Gerulaitytė! Jei kas matėt, prašau praneškit man!!!! Tikriausiai bus KAUNE!! Prašau visų pasidalinkit šia nuotrauka ir padėkit surasti!! Ji atrodė kaip šioje nuotraukoje! Dėvėjo ilgą pilkos spalvos paltą, juodus džinsus ir baltus adido kedus!! Prašau padėkit surasti! Ir būtinai pasidalinkit!! Kiekviena minutė svarbi.“

Mergina aukšta, liekno kūno sudėjimo, žaliaakė, ilgų, šviesiai rudų plaukų, buvo apsirengusi ilgą pilkos spalvos paltą, juodus džinsus ir baltus „Adido“ sportbačius, su savimi pasiėmė juodą kuprinę.

Merginos sesuo Neringa portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad iki 15 val. mergina dar neatsirado. Ji patikslino, kad mergina telefono nepasiėmė. Ji ieškoma. Merginą matę žmonės, raginami pranešti policijai.

Dingusi mergina

Total
2
Dalinasi
Susijusios publikacijos