Ar Barakas Obama išsigando, kad jį kartu su Erdoganu gali užpulti tetervinas?

JAV prezidentas Barakas Obama atsisakė asmeniškai susitikti su Turkijos lyderiu Erdoganu. Pasak “The Wall Street Journal”, pagal Baltųjų rūmų administracijos pateiktą informaciją , JAV vadovas atmetė Erdogano kvietimą prisijungti prie mečetės atidarymo Merilende ceremonijos.

– Sprendimo nesusitikti su Erdaganu jo vizito į Vašingtoną metu nereikia priimti kaip diplomatinį nepaisymą, nes prezidentai susitiko lapkričio G20 aukščiausiojo lygio susitikime Turkijoje ir kalbėjo telefonu vasarį – pranešė Baltųjų rūmų administracija, rašo “The Wall Street Journal”.

Taip pat buvo paaiškinta, kad B. Obama neturi griežto dvišalių susitikimų tvarkaraščio.

– Taigi, tai nereiškia, kad Erdoganas ignoruojamas, – pridūrė į Baltieji rūmai.

Mecetes atidarymo metu Erdogana uzpuole tetervinas

Turkijos prezidentui Erdoganui yra atsitikęs keistas įvykis – jis buvo užpultas tetervino. Pasak leidinio Shoebat, juokinga dalykas atsitiko penktadienį, kai Erdoganas atvyko į naujos mečetės, pastatytos ant kalno Turkijos Qibla Rize provincijoje, atidarymo ceremoniją,. Per inauguraciją, Erdoganas paleido balandžius ir tetervinus, iš kurių vienas nutūpė ant jo galvos. Paukštis mėgavosi prezidento galva, kol sargybiniai neįsikišo, bet jiems nepavyko nuvyti paukščio nuo Erdogano galvos . Leidinys rašo, kad mečetė buvo pastatyta ant kalno prieš du šimtmečius, tačiau ji buvo sunaikinta gaisro 1960-taisiais.

Total
0
Dalinasi
Related Posts