Aikštingajam Celencevičiui 15min.lt kompetencija nesvarbi?

Raimundas Celencevičius

Nutilo šis užsienio kapitalo atstovėlis dalyvauti diskusijose, galima paveizėti tik futbolo pasirodymą su žurnalistais.         

Ką rašo žurnalistai, kad viena panelė kalbina dainininkus, menininkus su tokiu sijonuku, kad matyti apatiniai ir ne tik nėra svarbu, o didysis krepšinio guru, asas, paklausus kur vyks 2023 metų pasaulio vyrų krepšinio čempionatas – vemteli jog gal Vietnamas, kai tai vyks  Indonezijoje, Japonijoje, Filipinuose. Donatas Urbonas.    Profesionalus redaktorius tokius Saliamonus įspėtų – pačiam būtų įdomi laidų kokybė.

Tačiau šis portalas ir aklam aišku atidirba pagal užsakymus ir naujuoju taikiniu po Lazdynų poliklinikos tapo Skvernelis.

2017 m. man pasuko toks foto korespondentas Kopūstas ir iš karto perėjo puoliman, kad jei nepašalinsime jų foto CTL.LT – rengiamos nuobaudos, teismai, ieškiniai. 

Kolega Mindaugas parodė susirašinėjimų su Celencevičiumi išklotines – tai traktoristas tik ne redaktorius tokiu tonu komunikuoja, grasinimai, arogancija. 

Didysis bosas negirdėjo CROMON  CREATIVE licenzijos, kuri leidžia kopijuoti kitų portalų medžiagą – jei tai nėra komerciniais tikslais, neneša pelno. 

Viskas nutilo – keista, kad apie mus nebuvo jokių publikacijų, patys buvo svarstomi dėl tam tikrų niuansų, apie ką mes buvome rašę. Įdomu aklai kopijuodami info iš  Scanpix, Bulls jie atsiklausia dėl intelektualinės nuosavybės vogimo?

Total
0
Dalinasi
Related Posts