4K smart tv savo populiarumo nepraranda

Smart tv vis dar labai populiarūs tarp vartotojų elektronikos rinkoje. Tikimasi, kad 2022 metais pasaulinė smart tv rinka augs nuo 174,50 mlrd. USD 2021 m. iki 186,90 mlrd. Augimą daugiausia lėmė įmonės, po COVID-19 poveikio, atsigaunančios ir prisitaikančios prie naujų normalių sąlygų.

Smart tv rinką sudaro smart tv ir susijusių paslaugų, naudojamų namų, biuro ir švietimo sektoriuose, pardavimas. Išmanioji televizija yra skaitmeninė televizija, kuri iš esmės yra saugojimo įrenginys, prijungtas prie interneto ir skirtas pramogoms.

Didėjantis užsakomųjų vaizdo įrašų (VoD) populiarumas yra pagrindinis veiksnys, skatinantis išmaniosios televizijos rinkos augimą. Vaizdo įrašas pagal poreikį (VoD) yra viena iš naujoviškų interneto televizijos (IPTV) funkcijų. VoD suteikia vartotojams daugybę prieinamų vaizdo įrašų, iš kurių galima rinktis. Pastaraisiais metais VOD įgijo didžiulį populiarumą, o tai paskatino aukštesnį išmaniosios televizijos pritaikymo lygį. Pavyzdžiui, Amazon Prime Video užėmė pirmąją vietą su 72%, Netflix – antroje vietoje su 63%. 2019 m. 53% vartotojų srautinio perdavimo paslaugoms išleido daugiau nei 11 USD per mėnesį. Todėl tikimasi, kad auganti užsakomųjų vaizdo įrašų paslaugų tendencija paskatins smart tv rinkos augimą.

8K televizoriai yra pagrindinė išmaniųjų televizorių rinkos tendencija. 8K televizoriai turi 33 milijonus pikselių, palyginti su 8 milijonais 4K televizoriuose. Visi šie milijonai papildomų pikselių suteikia ryškesnį ir tikslesnį vaizdą. Bet ar dabar turėtumėte nusipirkti 8K smart tv? Tokie smart tv suteikia fantastiško vaizdo tikroviškumo, detalumo ir aiškumo, tačiau tokių smart tv kainos vis tiek kandžiojasi. Nepaisant visų privalumų, didžiausias 8K smart tv trūkumas yra kaina. Šiuolaikinių technologijų kūrimo ir diegimo kaina žymiai padidina tokių smart tv savikainą, todėl televizoriai su 8K palaikymu yra 40-50% brangesni nei įrenginiai su 4K vaizdu. Todėl jei susiduriate su naujo smart tv pasirinkimu, galite drąsiai rinktis įrenginį su 4K palaikymu – ši technologija išliks paklausi dar keletą metų!

Total
0
Dalinasi
Related Posts