Stilingas vonios kambarys neišleidžiant daug pinigų

Atsibodo matyti tokį patį vonios interjerą ir trokštate kažką pakeisti, tačiau nenorite patirti didelių išlaidų? Domintų kitos plytelės, praustuvai, grindys, tačiau neturite nei laiko, nei jėgų tokiai grandiozinei renovacijai? Stilingai pertvarkykite ir patobulinkite vonios kambario erdvę kitais metodais. Pasinaudokite šiais lengvai įgyvendinamais patarimais, kurie nenuskriaus Jūsų piniginės.

Įsigykite krepšius / daiktadėžes

Vonios krepšiai, ypač pinti, esti ekonomiški, praktiški daiktų laikymo atžvilgiu bei suteikia erdvei jaukumo. Naudokite juos skalbiniams sandėliuoti, laikykite plovimui, skalbimui skirtas priemones, tualeto reikmenis, šepečius, aksesuarus ar kitas kasdien reikalingas priemones.

Skirtingų dydžių ir formų daiktadėžes galite laikyti tiesiog po praustuvu esančioje lentynoje. Jei norite, jas galite uždengti dangčiais. Kai kurias net ir rekomenduojama užverti – ypatingai skleidžiančias kvapą, kaip pavyzdžiui nešvarių skalbinių.

Stalviršis be nereikalingų priedų

Švarūs, tvarkingi stalviršiai su tam tikrais elementais suteiks Jūsų vonios kambariui SPA atmosferą, neištuštinant piniginės. Atsikratykite senų muilo dėklų, pasibaigusio galiojimo kosmetikos, šampūnų. Tai, ką įmanoma, sudėkite į stalčius ir spinteles. Nepagailėkite investuoti į ilgalaikius priedus – muilo dozatorius, kokybiškus muilo dėklus, dantų šepetėlių indus. Pastaruosius rinkitės labiausiai derančius prie Jūsų vonios kambario interjero bei stilistikos: keramika, spalvotas stiklas, akrilo ar net stiklo pluošto. Pastaruosius skoningai sudėkite ant stilingo dekoratyvinio padėklo kartu su susuktais rankšluosčiais, kvapniomis žvakėmis, gėlių vaza ar dekoratyviniu vazoniniu augalu.

Pakeiskite vandens maišytuvą

Vonios kambaryje esanti instaliuota įranga, ypač maišytuvai, gali pakeisti išvaizdą iš senamadiškos į visai kitą stilių. Jie gali puikiai suteikti subtilumo ir rafinuotumo praustuvams bei dušo zonai. Šis įrenginys bus įperkamas, jeigu pasirinksite pagamintą iš plieno derinyje su nikeliu, bronzos ar žalvario, kurie suteiks prabangos ir klasikos pojūtį visai erdvei. Visiškai harmonijai pasiekti, rinkitės tos pačios kaip maišytuvas medžiagos rankšluosčių kabliukus, spintelių bei stalčių rankenėles.

Patarimas: nepatingėkite pasivaikščioti po antikvarinių daiktų parduotuves, sendaikčių muges, kur ne tik įsigysite daiktą už patrauklią kainą, tačiau neabejotinai tai bus unikalus įrenginys.

Vainikuokite praustuvo zoną išskirtiniu veidrodžiu

Tikėtina, jog savo vonios kambaryje jau turite pakabinamą veidrodį virš praustuvo. Tačiau jei jis neturi rėmo, tai kiek nuobodoka. Skirkite pinigų įsigyti klasikinį medžio arba metalinį rėmą su šiek tiek blizgesio. Visgi jei šią mintį atmetate, apsvarstykite aplinkui veidrodį pakabinti bent kelias reprodukcijas ar printus su rėmais. Taip pat, interjerą šioje zonoje gali pagyvinti skoningas šviestuvas ar lemputė.

Total
0
Dalinasi
Related Posts