272 kg svorio moteris Australijoje pagimdė 18 kilogramų svorio kūdikį. VIDEO

Čia tavo Lietuva
Čia tavo Lietuva

Į vieną Australijos ligoninių buvo atvežta moteris su priešgimdiniais sąrėmiais. Moters svoris –272 kilogramai.

Kadangi iki gimdymo moters nėštumas gydytojų nebuvo stebimas, kad išvengti galimų komplikacijų gimdymo metu moteriai buvo atliktas Cezario pjūvis.

https://www.youtube.com/watch?v=Plir-BLyNXQ
Iš pradžių medikai manė, kad moteris susilauks trynukų, tačiau pasaulį išvydo tik vienas kūdikis. Gydytojai nustebo, kai naujagimį paguldė ant svartyklių, kurios parodė net 18, 1 kilogramo svorį!

Mamos ir mažylio „giganto“ būklė po gimdymo – patenkinama.

272 svorio moteris pagimdė 18 kg svorio kudiki 1 diena po gimdymo
Sunkiausia pasaulio gimdyvė viena diena po gimdymo

Skaitytojams priminsime, kad lig šiol kada nors buvęs naujagimio svorio rekordas buvo 1839 metais, kai naujagimio svoris buvo 17,2 kilogramo.


Mažiausiai sveriantis visų laikų naujagimis – Žmogus, kuris tilpo delne. Taip buvo galima pasakyti apie 2004 metais Čikagoje gimusią Rumaisą Rahman. Ji svėrė 244 gramus ir buvo 25 centimetrų ūgio. Ši mažylė įrašyta į rekordų knygą, kaip mažiausiai svėrusi, tačiau išgyvenusi, naujagimė. Jos sesutė dvynė gimdama svėrė apie 600 gramų. Po septynerių metų buvo pateikta naujų faktų apie mergaites. Pasirodo, kad šiandien abi auga sveikos, jų raida buvo normali, ir sesutės lanko mokyklą. Rumaisa gimė, kai mamai buvo 25 nėštumo savaitės ir šešios dienos. Ji yra mažiausiai svėrusi, bet ne anksčiausiai gimusi mažylė.

O vyriausia pagimdžiusi moteris 2008 metais septyniasdešimtmetė indė. Rajo Devi pagimdė dukrytę, vardu Naveen. Gimdyvės vyrui tuo metu buvo 72 metai. Vaikas buvo pradėtas pagalbinio apvaisinimo būdu. Kaip buvo pranešama, pora ilgus metus kentėjo dėl nevaisingumo, kuris Indijoje nėra toleruojamas. Pagyvenę tėvai sakė suprantą, kad nesulauks dukters vestuvių, tačiau tikėjosi, kad po jų mirties mergaitė užaugs globojama artimųjų. 2013 metų vasarą interviu „Daily mail” mama rekordininkė pasakojo, kad jos dukrytė auga sveika, o ji pati jaučiasi turinti daugiau jėgų ir tikisi dar ilgai gyventi. Interviu užsiminta ir apie tai, kad Rajo nėra vienintelė žmona savo vyrui, pastarasis dar yra vedęs jaunesnę moterį.

Dėkojame, kad skaitote!

CTL komanda

Total
26
Dalinasi
Related Posts