15min.lt ofenzyvas prieš ctl.lt vadovą. Ar gręsia belangės putra? – 1 dalis.

Lietuvos drąsiai žiniasklaidai, redaktoriams yra nubrėžta raudona linija – nori tapti žinomu, turi praeiti cinizmo, grąsinimų, skandalų spygliuotą vielą. IX fortas – tai visokie užsienio maitinami portaliukai, Slušnys, Žiobienė, Makaraitytė, Nugaraitė.

2016.12.22. dienos korekcijas sujaukė “niščiainij zvonok” iš 15min.lt portalo, į kurį nunėrė ir majestotas  Valatka. Dėl mūsų vagiamos intelektinės nuosavybės iš 15min.lt, kurpiamas ieškinys, antstoliai trina delniukus jau.

Ką jie atims? Ofiso neturime, bendražygių lįsti po kulkomis taip pat… Ištrinkit FOTO, VIDEO, TEKSTUS.

Sutapimo simbiozė yra tai, kad mano publikacija “Drąsiausi Radviliškio žurnalistai” sulaukė per keletą dienų virš 900 “like” ir skaitliuko rodmenų. Konkurencingi oponentai medijoje nepatogūs, tad juos reikia neutralizuoti, kas įvyko savo laiku su  Jaroslavu Banevičiumi ir jo “Europa”.

Rytinis skambutis ctl.lt krikštatėviui Mindaugui Bartusevičiui, kad viską derintų su foto redaktoriumi iš 15min.lt Valdu Kopūstu.

Tačiau 15min.lt redaktorius Raimundas Celencevičius pats pradėjo drąsos ir įspėjimų tiradas, teko peržvelgti susirašinėjimų faksimiles. Žanras maždaug toks – ką savo laiku vienai žurnalistei pasakė Nemira Pumprickaitė.

–  Ko stovi čia savo šūdu atsikandusiu veidu? Celencevičiui palauk ir statisfakcijos nėra, varo savo “vienstriūnę” ir tiek. Kad mes dirbame pagal licenziją, kuri nedraudžia tai daryti – nei motais. Ar daug paisė žiniasklaidos etikos inspekcijos, komisijos laida “Be tabu” žeminusi Rolando Pakso, Vytauto Šustausko orumą?

– “Jei nenustosite vogti 15min.lt tekstų ir nuotraukų, bei kitos nuosavybės nepašalinsite” – bus advokatų ieškinys.

Nors Bartusevičius ir yra bandęs seniau komunikuoti su 15min.ltadministracija “Barbarosos planas” nebus atšauktas…

Total
36
Dalinasi
Related Posts