Žmogžudystė Kaune: Rastas lavonas su šautine žaizda

Trečiadienio vakarą Kaune, rastas vyro lavonas su šautine žaizda, praneša Kauno policijos pareigūnai.

Auka – Remigijus Morkevičius, Lietuvos Muay Thai kovotojas.

Kaip pranešė policija, 20.20 val. gautas pranešimas, kad Baltų prospekte rastas vyro lavonas su šautine žaizda. Paaiškėjo, kad mirusysis yra žinomas sportininkas.
„Kūne rasta ne viena šautinė žaizda, detalesnės informacijos pateikti dabar negaliu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo“, – BNS sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas Darius Žukauskas.

Pranešimą apie ant žemės gulintį žmogų pirmieji gavo medikai.

Paaiškėjus, kad žmogus negyvas, į įvykio vietą išsiųstos gausios policijos pajėgos, atvyko pareigūnai iš Policijos departamento.

Praėjus valandai po iškvietimo įtariamųjų dar nebuvo nustatyta.

Greitosios budintys medikai pasakojo, kad pagalbą R. Morkevičiui iškvietė jo kūną aptikusios moterys. Nušautas sportininkas gulėjo prie daugiabučio ant pievelės. Atvykę medikai konstatavo vyro mirtį ir iškvietė policijos pareigūnus.

Netoli šios vietos yra nužudyti jau keli su Kauno nusikalstamomis gaujomis susiję žmonės.

R.Morkevičius daugelį metų buvo Kauno policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnų akiratyje. Jis buvo užfiksuotas bendraujantis su „Kryžkelės“, taip pat Vilijampolės nusikalstamojo pasaulio atstovais.

34 metų R.Morkevičius yra gerai žinomas buvęs daugkartinis Tailando bokso ir bušido nugalėtojas.

Balandį Kauno apylinkės teismas jį nubaudė arešto bausme už viešosios tvarkos pažeidimą.

Kovotojas buvo nubaustas 30 dienų arešto bausme.

Policija pranešimą apie Kaune, Rotušės aikštėje, vykstančias muštynes gavo balandžio 11–osios vakarą.

Pareigūnams nuvykus buvo rastas sužalotas Didžiosios Britanijos pilietis, kuris pristatytas į gydymo įstaigą. Po nukentėjusiojo apklausos sulaikytas jį sužalojęs 1982 metais gimęs R.Morkevičius.

R.Morkevičius 2005-aisiais metais tapo pasaulio ZST Grand Prix bušido varžybų nugalėtoju svorio kategorijoje iki 65 kilogramų.

2013-ųjų gruodį Kauno apylinkės teismas pripažino jį kaltu ir dėl merginos sumušimo. Vyrui buvo paskirta aštuonių mėnesių laisvės apribojimo bausmė, priteista sumokėti 520 litų (150 eurų) baudą. Taip pat iš dalies tenkintas civilinis ieškinys – nukentėjusiąjai priteista 5 tūkst. litų (1450 eurų) neturtinės žalos.

Daugiau: https://www.ctl.lt/nuzudytas-remigijus-morkevicius-skandalu-apipintas-seimos-zmogus/

Total
2
Dalinasi
Related Posts