„YouTube“ ruošia kabelinę televiziją

Daug žmonių vis dar žiūri įprastą kabelinę televiziją. Tai suprasdama, „Google“ korporacija nusprendė išplėsti „YouTube“ veiklos sritį ir kitąmet ketina įžengti į internetinės televizijos rinką. „Bloomberg“ praneša, kad paslauga bus pavadinta „YouTube Unplugged“ ir leis vartotojams žiūrėti kabelinę televiziją per internetą. Žinoma, transliacijos nebus nemokamos ir jas teks prenumeruoti. Pranešama, kad „Google“ jau derasi su „NBCUniversal“, „Viacom“, „21 Century Fox“, CBS ir kitų pagrindiniais turinio teikėjais.

Šaltinis praneša, kad „Google“ rengia „YouTube Unplugged“ nuo 2012 metų, bet dėl padidėjusio konkurentų aktyvumo, bendrovė nusprendė paankstinti savo paslaugos išleidimo datą. Kaip ši televizija veiks tiksliai dar nežinoma. Šou gali būti siūlomi pagal pareikalavimą, kaip „Hulu“, arba būti transliuojami realiu laiku, kaip „Sling TV“.

Šaltinis tvirtina, kad „YouTube Unplugged“ kabelinės televizijos mėnesinės prenumeratos kaina bus 35 JAV doleriai. Visa ši informacija nėra oficiali ir tik laikas parodys ar šie gandai pasitvirtins.

Total
0
Dalinasi