Visatoje mes ne vieni.

Visatoje mes ne vieni tai tiesiog reali prielaida. Šiuo metu vis dažniau atrandama egzoplanetų, kurių atradimas leidžia svarstyti klausimą (ar mes visatoje vieni?).

Ne mes visatoje ne vieni nuo vakar vakaro jaučiu savo širdimi, kad kažkur toli yra panašūs į mus turintys rankas ir kojas žmonės. Gal jie ne tiek pažengę nei mes – o gal jie labiau pažengę nei mes, to dar niekas negali atsakyti, bet jau greitai, jau tikrai greitai galėsime tai sužinoti.

Vakar pranešė visuomenei jog “NASA” atrado naują saulės sistemą, kurioje 3 planetos skrieja aplink savo saulę – gyvybei palankiomis sąlygomis,  atstumu nuo saulės.

Trappist – taip pavadinta saulės sistema, kuri nuo mūsų nutolusi apie 14 šviesmečių.

Paskaičiuota, jog keliaujant mašina apie 100 km/h greičiu, kelionė truktų 441 milijoną metų, keliaujant reaktyviniu lėktuvu – apie 44 milijonus metų,  o keliaujant šviesos greičiu užtruktume 39 metus.

Visos sąlygos užsimegzti gyvybės formai yra Trappist – 1e planetoje. Ji nutolusi labai panašiu atstumu nuo saulės, kaip ir žemė.

Trappist – 1f ir Trappist – 1g jos taip pat yra gyvybės rate ir turi daug vandens.

Daugiau apie šias planetas paaiškinta vaizdo įraše.

Kol kas dar daug nežinoma apie šia saulės sistemą, bet jos atradimas leidžia daryti prielaidą, jog mes visatoje ne vieni.

Total
38
Dalinasi
Related Posts