Už kokius čiulbuonėlius balsuosi, tautieti?

Mažiau negu mėnuo ir prasidės rinkimų maratonininkų apdovanojimai. Mundurus plauna susimovę liberalai, mirusio Vytauto Petkevičiaus giminių nepalieka konservatoriai, auksines šakutes išparduoda demagogai socdemai. O kenčiame mes, Lietuva,kuri tapo viena blogiausių pragyvenimo aspektu valstybių Europoje. Su piliečių nuomone ciniškai nesiskaitoma, paliekama liberali prancūziška laissez fire teisė darbuotojus “tvarkyti per visus užkaborius”, nori giminaitį pavaišinti brendžiuku – be asmens dokumento į parduotuvę nei šmurkšt. Siūlau liberalams – marginalams naujų pasiūlymų.

  1. Perkant apsaugos priemones mylintis daktaro, psichiatro pažyma, su išrašais.

2. Visuotinis apatinių, pižamų, liemenėlių, krūmų, gyvenamojo ploto oro apmokestinimas 54proc.

3. Mokestis už komentarus internete.

4. Privalomas “Teisė žinoti” laidos žiūrėjimas su tais pačiais veidais ir papilkėjusio veido visažine Rita Miliūte.

Apskritai Lietuvos žiniasklaida visiškai išsikvėpė, atvirai kišasi į politinius procesus, vykdo agitaciją, kur turėtų užimti bešališkumo poziciją. Laimėjus liberalams, konservatoriams garantuotas darbas bus Ritai Miliūtei, Makaraitytei, nes trubadūrų valdžią pagirti reikia. Šiaurės Korėjoje vienas ministras netaip atsiklaupė prieš diktatorių – buvo sušaudytas.

Kas laimės Seimo rinkimus? Tikrai nevertybės, idėjos, o socdemų pinigai, lankstinukai, orientacija į žmogų. Liberalų politikos rezultatus skyniau Jurbarke, kuris yra vienas prasčiausių miestų Lietuvoje su šikininko lygio dispečerine, autobusų stotimi, visiškai piktybinio darbo vietų nekūrimo intelektualams su aukštuoju išsilavinimu, sunaikintais maršrutais į kaimus ir pan. Ir po viso to turiu tikėti Eligijaus Masiulio paistalais ir laukti pilietinės visuomenės atbudimo?

 

Total
42
Dalinasi
Related Posts