Stern: Saksoniečiai pasiprašė į Rusijos Federacijos sudėtį. Ar tai DeExit?

Migrants and their children walk in front of buildings in a refugee camp in Hameln (Hamelin) Lower-Saxony, Germany February 1, 2016. REUTERS/Nigel Treblin – RTX24W8R
Saksonijos - Lenkijos - Lietuvos herbas. Buvome viena valstybe
Saksonijos – Lenkijos – Lietuvos bendras herbas. Buvome viena valstybe

Vokietijoje startavo peticija dėl Saksonijos žemės išėjimo iš Vokietijos Federacinės Respublikos ir įstojimo į Rusiją, skelbia Stern. Pasak šios iniciatyvos autoriaus René Reimann, Vokietijoje “lėtai, bet užtikrintai veržiama policinės valstybės ir ES diktatūros kilpa”. Žmonės nenori “beprotiškų bankininkų, gangsterių ir korumpuotų politikų”, naudojančių juos kaip “varomoji jėgą” į konfrontaciją su Rusija, sako jis. Peticijos kūrėjas ragina “kurti ateitį, laikantis protingais bendrais Vokietijos ir Rusijos interesais”.

Vokietijos organizacija, vadinama “Pro-Putino partija”, puslapyje change.org paleido peticiją openpetition.de bei pakvietė Nepriklausomos Saksonijos žemės gyventojus balsuoti už atsijungimą nuo Vokietijos Federacinės Respublikos ir jungtis prie Rusijos Federacijos, praneša Stern.

Peticijos tekstas yra toks: “Kaip mes visą laiką ir nuolat matome, nėra nieko, kas galėtų sustabdyti ES komiteto diktatūrą! Vykstantys žodžio laisvės ir demonstracijų draudimai mums NEPALIEKA laiko! Rytoj mes gyvensime diktatūroje!

Atrodo, kad šios iniciatyvos autorius yra René Reimanas, galvoja Stern straipsnio autorius Niels Kruse. Kartu su šia peticija, jis sukūrė ir kitą – paragino surengti referendumą dėl bendros “Vokietijos ir Rusijos Federacijos”. Kovo mėnesį, jis pasiūlė pasirašyti peticiją, pavadintą “Mes, Vokietijos piliečiai ir bendrovės, prašome suteikti Rusijos teritorijos dalį, kad įkurti Vokietijos valstybė“, ir prašome sudaryti su Rusija nepuolimo paktą. “Juk Maskva jau turi labai gerą patirtį sudarant tokius susitarimus”, – užsimena Niels Kruse.

Vokietija-Saksonijos-zeme-Germany_Laender_Sachsen
Vokietija. Saksonijos žemė. Administracinis centras – Drezdenas

“Be to, į Rytus reikia persikelti ne tik Saksonijai, bet ir visai Vokietijai”, sako Reiman. Anot jo, “policinė valstybinė kilpa ir ES diktatūra stiprėja lėtai, bet užtikrintai“: Vokietijai gresia buvimas ES ir NATO nare. Žmonės nenori “beprotiškų bankininkų, gangsterių ir korumpuotų politikų, naudojančių juos kaip “durtuvų jėgą”, vedančią į konfrontaciją su Rusija”, sako jis.

Peticijos kūrėjas ragina “kurti ateitį, laikantis protingais bendrais Vokietijos ir Rusijos interesais“. – ragina Reiman.

Saksonijos Žemė, Vokietija, Wikipedija: https://lt.wikipedia.org/wiki/Saksonija

Foto: Reuters

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts