S. Skvernelis: ministrų derinimo procedūra bus kitokia nei anksčiau

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas į premjerus Saulius Skvernelis sako, kad naujų ministrų derinimo procedūra bus kitokia nei anksčiau. Valdančiąją koaliciją formuojantys „valstiečių“ ir socialdemokratų derybininkai, susirinkę Seime, toliau ruošia bendrą programą. Pasak S. Skvernelio, galimi kandidatai į ministrus bus patikrinti, aptarti su prezidente ir tik tada skelbiami viešai.
 „Šią procedūrą pamatysime šiek tiek kitokią, nei ji buvo iki tol. Tie žmonės, kurie bus atitinkama tvarka patikrinti, taps realiais kandidatais ir [jų kandidatūros] bus teikiamos respublikos prezidentei. Tada taip, kaip numato procedūros, pamatys ir visuomenė“, – LRT RADIJUI sakė Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas į premjerus.

Planuojama, kad trečiadienį bus pasirašyta „valstiečių“ ir socialdemokratų koalicijos sutartis, kurioje bus numatyta darbų programa bei pasidalinti ministerijų ir Seimo vadovybės postai.

Valstiečių ir žaliųjų atstovai yra sakę, kad bus apsispręsta ir dėl draudimo ministrui būti Seimo nariu. Iki šiol parlamentarai galėjo užimti ir ministro postą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts