Pagal ką rinktis televizorių?

Namuose kone visi turime televizorius, o jei iškilo poreikis įsigyti dar vieną ar senąjį keisti nauju, tai verta žinoti, kokius aspektus tikslinga vertinti. Pateikiame TOP 5 kriterijus, kuriems būtina skirti dėmesio.

Įstrižainės ilgis

Paprastai ekrano įstrižainė nurodoma coliais. Tad jei versite juos centimetrais (daugumai šitaip įsivaizduoti yra lengviau), žinokite, jog vienas colis yra 2,54 centimetro. Nors dažnas nori kuo didesnio ekrano, kadangi tikisi, kad jo vaizdo kokybė bus tobula, kartais nusivilia, nes visgi kokybę lemia ne ekrano dydis, o kiti parametrai. Negana to, per didelis ekranas gali kelti diskomfortą žiūrint iš arti, tad vadovaukitės taisykle, jog įstrižainė turi būti du kartus mažesnė nei atstumas tarp žiūrovų ir televizoriaus.

Ekrano tipas

LCD, LED, MiniLED, OLED ar dar kitas? Jei aktuali tobula vaizdo kokybė, nepriekaištingi kontrastai, tuomet televizorius su OLED ekranu tikrai nepaliks abejingų. Tiesa, šio tipo prietaisai brangesni, tad jei turite mažesnį biudžetą, MiniLED taip pat bus labai geras pasirinkimas.

Ekrano raiška

HD, Full HD, 4K ar kiti? Jei perkate nedidelės įstrižainės televizorių, liksite patenkinti ir Full HD variantu, tačiau perkant didesnį kaip 50 colių televizorių 4K raiška bus geriausias sprendimas.

Smart TV

Tai – išmanusis televizorius, kuriam bus reikalingas interneto ryšys. Toks televizorius ne tik suteiks progą žiūrėti įprastus kanalus, tačiau ir kur kas platesnį turinį: filmus, serialus, sporto turinį ar kitą, prieinamą per tokias platformas kaip Netflix ir pan. Dar galima atsisiųsti programėles, naršyti internete ir mėgautis itin plačiu galimybių spektru.

Vaizdo atkūrimo dažnis

Kriterijus, svarbus vaizdo kokybei, ypač žaidžiant žaidimus. Kuo šis skaičius didesnis, tuo sklandesnis perteikiamas vaizdas.
Naują televizorių galite įsigyti internetu. Tai bus patogu, greita, saugu. Negana to, nereikės sukti galvos dėl saugaus pristatymo.

Total
0
Dalinasi
Related Posts