Lietuvos krepšinio vadovai tampa mechanizatorių lygio…

Yra gyvenime žmonių,kurie naudoja statisfakciją? Kas tai?

Ribos,pagarbos,distancijos jautimas su pašnekovu, atletu savo,partneriu.Deja politinių vėtrų nugairintoje Lietuvoje nebėra Algirdo Mykolo Brazausko,kuris savo tolerancija,dėmesiu neleisdavo vešėti intrigoms,skandalams.

Visagaliame,,youtube” galima rasti videoįrašų kokie intelektualūs,etiški yra krepšinio atstovai.

1.Kiek knygų gyvenime skaito Aloyzas Rudys,,Mažeikiai”treneris,jeigu rungtynių metu į krepšį įmetus Artūrui Jomantui ir parodžius pirštą,kur net nepanašu,kad tai pasiuntimas ,,ant 3raidžių” užšėlo.

–Gaidį Jomantai blet,snarglį tu blett,aš tau parodysiu blett blett ir puolė ant jo,jei ne Pakamanis būtų kilęs rimtas incidentas. Rudys nepakeičiamas,sankcijų nėra.

2.,Žalgiris”- ,,Real”.Legendinis  Jasikevičius-

– Nu nachuj blet,mes tikrai esam mižniai…

3.Šeškus- Prienų,,Vytautas”-

  • Eik tu nachuj blet,ir nuolatos techninės nuobaudos, riaumoja ant žaidėjų.
  • Profesionalus treneris niekada nepeiks viešai savo žaidėjų,nekritikuos jų interviu metu, nes tai yra komandos kolektyvo ir mikroklimato reikalu.Pas mus stovi įšsižergęs Pačėsas ir visus špilkuoja,per minutės pertraukėles naudodamas tokį žodyną, kad net nebejuokinga klausytis…
  • Gediminas Petrauskas už kokius proto nuopelnus atsidūrė Vengrijoje?
  • Problema yra tai,kad pasitraukus tikram meistrui Garastui LKF tapo tarybinio ūkio lygio kontora, kur sprendimai yra pokilimine danga, o psichologo etatų matyt ir patiems reiktų.Nelabai suprantu tada kokios būna sutartys su strategais,kas jose rašoma,jeigu galima elgtis kaip kaimo beržynėlyje su alumi ir panomis…
Total
2
Dalinasi
Related Posts