“Lidl” atsidėkojo kiekvienam darbuotojui – išmokėjo milžinišką premiją

Nuo šių metų birželio iki dabar 21 „Lidl“ parduotuvę visoje šalyje atidariusi bendrovė „Lidl Lietuva“ savo darbuotojams, kurių šiuo metu turi per 1 600, už itin intensyvų šio laikotarpio darbą atsidėkojo ne vien žodžiais: rugsėjį kolektyvui išmokėta iš viso 415 tūkst.eurų premijų, o vakar į darbuotojų sąskaitas pervestas ir tiksliai suskaičiuotas atlyginimas už viršvalandžius atidarymo metu – iš viso 360 tūkst. eurų su mokesčiais.

„Dėkoju kiekvienam įmonės darbuotojui, savo jėgomis, talentu bei laiku prisidėjusiam prie šio istorinio įvykio, ir didžiuojuosi būdamas nepaprastai motyvuotos ir entuziastingos komandos dalimi, – sakė bendrovės generalinis direktorius Radostinas Roussev-Peine. – Drauge įveikti iššūkiai suartina, tad į tolesnį plėtros etapą žengiame dar tvirčiau.“

Įmonės darbuotojams išmokėtos atlyginimams proporcingos premijos, kurių bendra suma su mokesčiais – 415 tūkst. eurų.

Prekybos tinklo „Lidl“ didžiojo atidarymo Lietuvoje laikotarpiu: šių metų birželį, liepą, rugpjūtį bei rugsėjį – bendrovės darbuotojai dirbo neskaičiuodami valandų, tačiau jas minutės tikslumu fiksavo įmonėje įdiegta elektroninė darbo laiko apskaitos sistema. Ji užtikrina, kad už viršvalandžius būtų sąžiningai atlyginta.

Bendrovė didžiuojasi pirmaisiais apdovanojimais už veiklos pradžią Lietuvoje: verslo plėtra šalyje bei naujų darbo vietų kūrimas š. m. spalio 5 d. įvertintas Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos organizuoto konkurso „Už nuopelnus verslui“ kategorijos „Drąsios investicijos“ apdovanojimu.

Kaip savo kalboje šventinės ceremonijos metu akcentavo UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine, 2016-ieji yra išskirtiniai visai įmonės komandai, o „Drąsių investicijų“ prizas – tai viso kolektyvo, drąsių žmonių, kurie padarė įmanoma tai, kas atrodė neįmanoma, ir kasdien įveikia naujus iššūkius, įvertinimas.

UAB „Lidl Lietuva“ investicijos į darbuotojų atlyginimus, jų kvalifikacijos kėlimą, ilgalaikius mokymus užsienyje per pastaruosius trejus metus sudarė 18 mln. Eur, į pastatus, žemės sklypus, sandėlio, parduotuvių bei administracinio pastato įrenginius, automobilius bei IT įrangą – 120,6 mln. Eur.

Total
0
Dalinasi
Related Posts