Kuo baigsis Nerijaus Povilionio kova prieš skandalingąjį FTB portalą? – 3dalis

 Rugpjūčio 20dieną parašytas pareiškimas  MARIJAMPOLĖS VYR, PROKURORUI, kad šis pradėtų ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamos veikos minėto piliečio atžvilgiu, kad būtų užtikrinta konstitucinė teisė į privatumą.

Įstojus į socialinę grupę  FTB  ir susipažinus su jo administratore  Laura iš  Kazlų  Rūdos buvęs studijų draugas šokiruotas, nes  Laura telefonu perdavė jo visas siųstas žinutes, kurios neteisėtai rinktos, platintos, fiksuotos, ar tam yra pažinčių portalas, kad užsiimtų sekimu, špionažu, ar leistų komunikuoti, rasti draugę?

Negana to iš jo kompiuterio pradėti siųsti virusai draugams ir nepažystamiems asmenims, kaip galimas kerštas už tiesos ir teisingumo paieškas.

Jaunius Sagatauskas per ponią  Astą prisikasė ir iki mano anketos, liepė perduoti, kad kursiokui bus užvesta byla už asmenų persekiojimą, o galimai apklausai rugsėjui negryš, nes su drauge vyks  Į   Maljorką. Bus pasirūpinta jo aplinkos personažų saugumu, pranešta atitinkamoms instancijoms, kad su tokiu pavojingu tėvu dukra gyventi nebegali.

Paradoksaliausia, kad tiek  Jaunius, tiek  Laura praplovė smegenis ne 1interesantui iš pažinčių portalo, tokia  Anžela čaižiai komentuoja kursioko postus iš viso pažinčių portaluose matau piktus, pagiežingus, vienpusiškus vyrus ir rujojančias kalaites, turinčias 4vaikus nuo skirtingų kakaliukų, pagarbos, tolerancijos čia nematyti, todėl ypač kreipiuosi į vienišus vyrus, kad geriau atsitiktinai, per gimines ieškokite 2puselės, o ne seilėdamiesi debilų sukurtuose seksšopportaluose, kuriame šią vasarą susipažinau su 1svolatyna- ne moterimi,  BORMANO IR GĖBELSO GIMINAITE.

Tęsinys bus….

Total
32
Dalinasi
Related Posts