Kūdikio nužudymu įtartas šiaulietis paleidžiamas į laisvę.

Alvydo Januševičiaus nuotr. / Suėmimas

Antradienį į teismą atvesdintas sugyventinės septynių mėnesių kūdikio sunkiu sveikatos sutrikdymu įtartas šiaulietis, 24 metų Denisas Sorokinas žurnalistams šūktelėjo:

„Nefotkink, nekaltc“.

Panašu, kad vaikino žodžiai pildosi – penkioms paroms suimtą D.Sorokiną nupręsta  paleisti į laisvę.

Ketvirtadienį D.S. įtarimus dėl mažametės nužudymo pareiškusi Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorė Laimutė Martinavičinė penktadienį šiam įtariamajam skyrė švelnesnę kardomąją priemonę – asmens dokumento paėmimą bei rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Sunkiu nusikaltimu įtartas vaikinas taip pat įpareigotas periodiškai registruotis policijos įstaigoje. Pasak Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistės Gabrielės Gendvilaitės, kardomoji priemonė suėmimas D.Sorokinui buvo parinkta siekiant užtikrinti tinkamą jo dalyvavimą procese. Nuo ikiteisminio tyrimo pradžios – per kelias dienas – su įtariamuoju atlikti visi būtiniausi ikiteisminio tyrimo veiksmai, penktadienį D.Sorokinas buvo apklaustas pas ikiteisminio tyrimo teisėją. REKLAMA Nuo pat tyrimo pradžios D.Sorokinas neigė smurtavęs prieš sugyventinės dukrą, kuri naktį į pirmadienį ištikta klinikinės mirties buvo atvežta į Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką ir ten trečiadienio popietę mirė.

Kad – nekaltas, D.Sorokinas žurnalistams tvirtino atvesdintas į teismą kardomosios priemonės paskyrimui. Dėl kraujo išsiliejimo į smegenis ligoninėje mirusios mažylės motinai – septyniolikmetei šiaulietei – už grotų gali tekti praleisti daugiau laiko. Teismas antradienį sunkiu mažamečio asmens sveikatos sutrikdymu įtartą septyniolikmetę leido suimti savaitei. Pasak Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistės G.Gendvilaitės, ikiteisminį tyrimą kontroliuojanti prokurorė mirusios mergaitės motinai ketina perkvalifikuoti įtarimus dėl mažamečio asmens sveikatos sutrikdymo į įtarimus dėl mažamečio asmens nužudymo bei kreiptis į Šiaulių apylinkės teismą dėl šiai įtariamajai skirtos kardomosios priemonės – suėmimo – pratęsimo.

Total
2
Dalinasi
Related Posts