KTU tarybos pirmininkas Dalius Misiūnas: „Gerbdami rektoriaus sprendimą, prašymą tenkiname“

Spalio 11 d. prisiekė ir darbą pradėjo nauja Kauno technologijos universiteto (KTU) taryba. Pirmojo posėdžio metu buvo išrinktas Tarybos pirmininkas. Juo tapo SBA koncerno viceprezidentas Dalius Misiūnas.

Svarbiausiu naujosios Tarybos posėdžio klausimu tapo KTU rektoriaus Petro Baršausko pateikto atsistatydinimo iš užimamų pareigų prašymo svarstymas.

„Rektorius prašymą teikė viską gerai apsvarstęs ir priėmęs, jo manymu, geriausią sprendimą. Gerbiame Petro Baršausko apsisprendimą ir nusprendėme prašymą tenkinti. Visi akivaizdžiai matome rektoriaus nuopelnus siekiant puikių Universiteto rezultatų ir indėlį į bendrą Lietuvos švietimo sistemos gerinimą“, – sakė D. Misiūnas.

KTU taryba nesiima vertinti viešoje erdvėje pateiktų kaltinimų dėl P. Baršausko monografijos ir mano, kad išvadas turi pateikti atitinkamą kompetenciją turinčios institucijos.

Tarybos sprendimu, rektorius atleidžiamas nuo spalio 25 d. ir nuo spalio 26 d. rektoriaus pareigas laikinai eis doc. dr. Jurgita Šiugždinienė, šiuo metu užimanti Studijų prorektorės pareigas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts