Kontrolės postą pralėkęs BMW rėžėsi į stulpą

Pamatę filmuotą medžiagą, kaip Raudondvario pl. šiąnakt įvyksta šiurpi avarija, kur į stulpą atsitrenkia ir subyra BMW, kai kurie skaitytojai pastebėjo neatitikimų tarp policijos pateiktos informacijos ir vaizdo kameros užfiksuotų įvykių.

Policijos departamento ir Kauno policijos paros įvykių suvestinėje nurodoma, kad įtartinas BMW pastebėtas 1.45 val. Kaune, Raudondvario pl. Policijos pareigūnams užkliuvo tai, kad automobilis įtartinai manevravo

„Vairuotojas stabdomas nestojo ir, pravažiavęs pro poste dirbančius pareigūnus, staiga padidino greitį ir bandė pasišalinti. Tuo pačiu metu Raudondvario pl. važiavo kitas policijos ekipažas, kuris, pastebėjęs nestojusį automobilį, važiavo jam paskui. Trumpam dingęs iš akiračio automobilis BMW pastebėtas atsitrenkęs į šalikelėje stovintį metalinį stulpą“, – tokia informacija pateikiama abiejose suvestinėse.

Čia gal tas atvejis, kai pareigūnai bando gintis nuo puolimo dėl to, kad užsivijo vairuotoją?

Sužalotas vairuotojas rastas ant šaligatvio, nuo 36 metų vyro sklido alkoholio kvapas. Manoma, kad jis nuo policijos bandė pabėgti ir dėl to, kad šią vasarą jam buvo atimta teisė vairuoti. Vairuotojas dėl galvos traumos paguldytas į ligoninę. 

Paviešintame vaizdo įraše matyti, kaip atlekia automobilis, o toje pusėje, iš kurios jis atskrieja, kartu matyti ir artėjantys raudonos-mėlynos spalvų švyturėliai, kokius naudoja policija. 

Tad skaitytojai stebisi policijos žodžiais, kad persekiojamas automobilis buvo trumpam dingęs iš akių ir rastas jau atsitrenkęs į stulpą. Tačiau vaizdo įrašas perša visai kitokį įspūdį. 

Jeigu vaizdo kameros laikrodis rodo tikslų laiką, vadinasi, BMW gaudynės vyko 34 min. Suvestinėje nurodoma, kad įtartinas vairuotojas pastebėtas 1.45 val. Pagal vaizdo įraše rodomą laiką, BMW į stulpą atsitrenkia 2.19 val.

„Čia gal tas atvejis, kai pareigūnai bando gintis nuo puolimo dėl to, kad užsivijo vairuotoją? Prisiminus anksčiau įvykusias panašias tragiškas nelaimes, jie sulaukdavo ypač aršios kritikos“, – savo versiją iškėlė skaitytojas

Tačiau buvo ir tokių, kurie teigė, kad pirmiausia BMW vairuotojas – pažeidėjas ir čia jokių priekaištų dėl bandymo jį sustabdyti, būti negali.

Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė patikslino, kad vairuotojas savavališkai pravažiavo pro postą, esantį Raudondvario pl.

„Taip, įvykus nelaimei, iš paskos vyko pareigūnai“, – teigė O. Vaitkevičienė. Kiek laiko vyko persekiojimas, policijos atstovė nekomentavo.

Total
0
Dalinasi
Related Posts