Konkurencijos taryba smogia 15min.lt portalui?

Prastoka yra mūsų portalų, žiniasklaidos rinkodara, kad patys nesugeba tvarkytis ir priversti ieškoti pagalbos arba tiesiog visiškai atsiduoti užsienio kapitalo malonei. Prisimenate ėjo toks pradžioje gana pelningas skandinaviško kapitalo “DIENRAŠTIS LT”. Bet, kai peržengė normalios etikos, privataus gyvenimo neliečiamumo principus, po paplūdimius pradėjo fotografuoti nuogus Mertinus- prasidėjo dideli teisminiai procesai ir nutarta nerizikuoti- leidyba sustojo.

Dabar baudos, nemalonumai gręsia 15min portalui, jų savininkams estų bendrovė “Eesti Meedia”.

Konkurencijos tarnyba ir jos vadovas Šarūnas Keserauskas įtaria, kad jie pažeidžia reklamos konkurencijos taisykles ir keldami klasifikuotų skelbimų kainas, šalina iš rinkos kitus žaidėjus.Jie valdo tokius portalus kaip autoplius.lt, domoplius.lt, bendrovę, AllePal, aruodas.lt, autogidas.lt.

Pvz- Aruodas.lt kaina už skelbimą buvo 4,34euro, po pakėlimo- 7.99euro, autoplius už skelbimą- 4,34euro, po pakėlimo- 4.99euro. Jie apie tai, galimą bendrovių koncentraciją privalėjo pranešti KT, PRIEŠINGU ATVEJU NEIŠTAISIUS STATUS QUO- BAUDOS, LEIDIMO NEDAVIMAS.

15min.lt kažkada priklausė “Žurnalų leidybos grupė”, tačiau dabar keliai išsiskyrė.

Norėdami pergudrauti KT estai, keičia bendrovių savininkus, vykdo veiklas per visokius Olandų fondus, mano kad  KT  nesužinos apie turtą, gaunamas pajamas.Gudrus estas Magnusas Linnamae, o ir vietiniai skandinaviško kapitalo donorai nežada pasiduoti ir bylinėsis teisme.

Kad 15min.lt palauk nėra savo kailiu patyrė ir 2metus beveik gyvuojantis mūsų portalas CTL.LT. Ypač užsiuto, kai aplenkėme pirmieji žinia apie Remigijaus Morkevičiaus nužudymą.Tik gaila, kad jie nepagalvojo, kad CTL.LT kuria ne Bezdonių kaimo girtuokliukai, o aukštuosius mokslus krimtę asmenys, kad aš personaliai itin gerai moku sulyginti skirtingų portalų pateikiamas sporto informacijas ir galiu numanyti, kas imta iš BBC, SCANPIX  ir kitų press priemonių.

Kita vertus ir mūsų valstybė paniškai bijo skandinavų, nes smulkus verslininkas sumoka daugiau mokesčių, nei skandinaviškas bankas.

o estai KULLAMAE, visada buvo ir liko atšiauriais ir be aukštųjų informacinių technologijų ir spaudos biznio mano galva yra pilka šalelė, absoliutus nulis ir pajuoka futbole, krepšinyje.

Total
24
Dalinasi
Related Posts