Kodėl mes toleruojame genocido partijas Lietuvoje?

2016 metų Seimo rinkimai turi būti kertiniu lūžiu piliečių mąstyme, elgsenoje. Leidus valdyti šaliai korumpuotiems klerkams beliks valgyti kruopeles, o kojines siūtis iš pakulinių maišų. Prezidentės palaiminimu šalis nugrimzdo visiškon aklavietėn.

Konservatoriai ir liberalai meta paskutines kortas, kad tik išsaugoti šiltus pasturgalius. Buvęs Jurbarko meras padavė teisman konservatorių verslininką, kam šis apšmeižė šventą politiką, nes ne jo dėka dėti parašai ant brokuotos Jurbarko futbolo stadiono vejos, kad dabar vaikų futbolas mieste merdi.

Liberalai atsakyti už nieką neprivalo, prekiauta donorų krauju, Eligijus Masiulis nekaltas – kalti oponentai, Jaunimui čia plaunamos smegenys apie gerovę, verslumą.

Konservatoriai Jurbarke perėmę transporto reikalus, daroma viskas, kad tik neliktų mikroautobusų, nes nuplaukia autobusų parkui pinigėliai ir svertai. O kad žmogus turės keliauti du ar tris kilometrus namo, vietiniams klerkams tas pats.

Kai 2014 metais užklausiau buvusio mero, kada Jurbarke bus likviduoti smirdaliniai mediniai griaučiai prie stoties? Ir kiek turistų palieka pinigų, tarkim Raudonės pilyje? Pasiuto iki mėlynumo… Kaip galėjo LLP atstovas įgelti popiežiui? Kas siuntė? Kieno pavedimu? Kas padėjo surašyti klausimus?

Raudonės malūno savininkas nubaustas už pastato nepriežiūrą. Landynių prie stoties, kur šlapinasi bet kas ir bet kur – nuversti neina. Nes ten net ir pareigūnams naudingi taškai – įsigyti cigariukų, buteliuką.

Jurbarkas nereaguoja į žmonių pastabas, reikalavimus.

Dabar panagrinėkite dokumentus, kur siunčiame ir permąstykite, norite likti badmiriauti, ar ne?

merui____del-auksinio-tualeto

Total
0
Dalinasi
Related Posts