Kodėl konservatoriai užėmė nuolankaus arklio poziciją?

Anūko partija yra sukta panelė su nauja gundančia suknele… Tik tokiu epitetu pavadinsiu šią politinę jėgą, nes tokios pasyvios opozicijos Lietuva neturėjo. Stebi kaip Veryga didina laidojimo paslaugų įmonių kaštus, nes neturėdami kaip įpirkti kompensuojamus vaistus keliauja į amžinybę, mažų ligoninių tinklas naikinamas  Varėnoje, netgi jau toks neužkampinis miestas kaip  Jurbarkas 2019 – 20m. neturės medicininio aptarnavimo, ligoninės. Diskusijos, skaitymasis su žmonėmis tapo muilo burbulu, tad normalioje šalyje šių valstiečių klika būtų iš seimo išprašyta ir be duonos ir druskos. Landsbergiukas visada deklaruoja jaunimo norą mokintis, tobulėti, kvalifikuotis, tačiau pasyviai stebi aukštųjų mokyklų tinklo brudaką, kai idiotai sunaikino LEU, prijungdami prie VDU. Realiai išnyko pedagogų rengimo studijos ir istoriko specialybė tapo pašluoste rūrytei…
          Kita vertus Lietuva UŽSIENIUI SKOLOJE MILIJARDAIS, TAI VISKĄ ATSIIMS PREKYBOS TINKLŲ PLĖTRA, BANKŲ APETITAS IR PIGIOS DARBO JĖGOS LAŽO METODIKA…
         Neabejoju 2019 – 20m. partija sieks visiško politinio dominavimo, pasitelkus LRT, Miliūtę, Jakilaitį ir kitus liokajinius žurnalistus sieks dividendų. Šios partijos dėka marinama byla Juknevičienei., Bražuolės tiltas matomai pats susprogo, Medininkuose net nebuvęs Nikulinas turės atsakyti iki gyvos galvos už tai ko nepadarė.
            Konservatoriams partiečiai įdomūs tik tiek, kiek per rinkimus numeta bašliaus, kaip barakudai  Jonavos išsigimėlių miesto… Kitaip reaguotų į  Jurbarko konservatorių šulo  Daivaro  Rybakovo statybų verslo aferas, 27000eurų baudą, dėl nesumokėtų mokesčių, atsiribotų nuo dauno  Ramanausko,prisimindami jo nesąmones  RADIOSHOW LAIKAIS….
              Nors kas paneigs, kad kuluaruose konservatoriai neoboliauja su priešais dėl asmeninių aspiracijų, argi politika ne biznis, merkantilistiniai siekiai? Ant kvailučių kuprų pareina nauji mokesčiai, reikalavimai ir ar yra 1politinė jėga juos apginti, aptilo didysis profsąjungininkas  Černiauskas, matyt pasotintas avansais?
Total
32
Dalinasi
Related Posts