Ko siekia Lietuvos lakštingėlės apsimelavusios barakudos?

Šiuo straipsniu pradedu ciklą apie moralines degrades, išgamas, pasileidėles.

27metų būnant teko susipažinti su pedagoge nuo Maironio krašto.Susipažinome per jaunimo išgarbintą Valentino dieną.Niekada nemaniau, kad moteris gali būti nuplaukusi, tiek ištvirkusi su aukštuoju išsilavinimu, nes socialinė realybė rodo, kad tai daugiau stoties prostitučių reikalas.

Žinot, kai pas mus darbų, karjeros galimybių nerasta, smerkti tokias damas nenoriu, ne iš gero tai užsiima, kai alkani vaikai verkia.

Pavadinti vaikiną paminėti kovo 8 ir jo akyse gniaužytis su kitu yra absurdo teatras, praleisti tuntus vienadienių sekso nuotykių man garbės nesudaro- šiai kliurkai buvo gyvenimo duona ir druska.

Kaip vertinti moterį kuri tau žada draugystę, meilę, bet primelavusi kad neturi kakalio, dukros tai pasakė puseserė Šilalėje.

Gražu?

Dar viena 150kg proto asė gyvena sostinėje, priputusi degtinalės darkosi, poto atsiprašo, smagu pusti nuo primyšktlyniais, kurie net nemoka garbingai kalbėti telefonu, darkosi, grąsina, rodo savo kalakutinių smegenų lygį.

Ypač pažinčių grupėse moterys gina savo vyriškais falais aplipdytas barikadas, jos nekenčia pasiteisinimų, stiprios atminties, nuoseklumo.

70proc.kogero Lietuvos plaštakių yra traiškenos, imbecilizmo padariniai, kurios neskaito literatūros, nesikvalifikuoja.

TĘSINYS BUS…

 

 

Total
6
Dalinasi