Kiek verslas dosniai remia krepšininkus?

Lietuvoje yra tūkstančiai verslininkų, šimtai milijonierių, manau ir milijardierių, tačiau kiek dosniai magnatai atveria pinigines krepšinio komandų parėmimui?

Finansiniai nepritekliai sustabdė Anykščių volupis klubo dalyvavimą RKL.  Turizmo, viešbučių, gero aptarnavimo miestas nebeteko galimybės matyti žaidžiant savo komandą.Buvo galima ją paremti? Neabejoju taip, susėdus prie derybų stalo, juolab, kad deklaruojamas vietinių atletų dalyvavimas rasti bent 9000eurų sezonui buvo įmanoma.

Nebeliko Pabradės Žeimenos, sunkiai startą pradės Kruonio žaibas, tas pats Kk Jurbarkas apie 8000eurų irgi iškovojo per kraują, kai mieste klesti Dainių kiaulių kompleksas, nenustekentas knygynas, yra mėsos gaminiai, Eglėšakis ir pan

Bet čia yra tautiečių oligarchų mąstymo prioritetas, svarbu man gerai, o jaunimo užimtumas jų pačių gelbėjimosi reikalas.

1.Parodyk rezultatus poto paremsiu dažnai pasakoma, bet rėmėjai turi suvokti, su plavkėm ir liemenėlėmis tarkim moterys neloš?

2.Sporto rėmimo fondo viešumo trūkumas, nematau ataskaitų, sklaidos.

3.Problemų su rėmimu nematyti  Prienuose, konkurencinga Stakliškės miestelio ekipa, Šakių rajono bendrovės myli krepšinį, Kauno įmonės remia miestelių krepšininkus.

4.Vietinių tv asociacija ar veikia? Kiek viešumas gali padėti paskatinti verslininkus skirti pinigus kilniems tikslams?

Total
5
Dalinasi
Related Posts