Kiek Lietuvos žiniasklaidai svarbus mirusiojo atminimo kultas?

Nesu už cenzūrą, žodžio, saviraiškos suvaržymą, tačiau kai kada rimti sprendimai, sankcijos turi suveikti savalaikiai ir efektingai.

,,Laisvas laikraštis” pasiekė etinių normų nesilaikymo dugną, o laikiau garbingas taisykles propoguojantį leidinį, kur visada nauji, rimti, nesikartojantys tyrimai, dokumentai, korupcijos perliukai.Kas gali geriau apvalyti visuomenę nuo mafijinio purvo jei ne plunksnos kolegos?

Tačiau ši profesija reikalauja ir garbingumo,kodekso laikymosi, kad kritikuojamas asmuo ir turi teisę į žodį, viešinti tik su teismo sprendimu įsitesėjusius dokumentus ir pan.

Maniau, kad po Pociūno nužudymo kada Vainausko trubadūras dergė šio karininko atminimą pasibaigs mirusiųjų žeminimas, nes jie nemoka pasiteisinti, kalbėti.

Ieva Strazdauskaitė…Žvėriškai brudšunių nužudyta mergina, kurios mirtis suvirpino žmonių širdis, o jos garbei paskyriau savo eiles siejama su narkomafija.

Turgaus bobų lygio pliotkais, šaltiniais, kurie teismo metu išsigins ką sakę kurpiami su sveiku protu prasilenkiantys straipsniai.

Gautas sutikimas iš jos artimųjų ją dergti, iš policijos, kitų instancijų?

Gal 10bylų buvo kelta Aurimui Drižiui ir tikrai dauguma už tiesą, kai identifikuoti nusikalstami teisėjų veiksmai, politikų viražai ir pan, tačiau dabar ieškinys likviduos ir taip pelno nekraunantį savaitraštį.

Šlykštoka populiarumo kaina ir noras, kad išpirktų tiražą, tikrai iš mirusiojo puolimo dividendų neduos, nes jeigu aš su kolega Mindaugu nepatikrinę, neselektyviai viską publikuotume ctl.lt nematytume nei vaikų, nei artimųjų, rimta spauda rašo straipsnius net po 1mėn, kiek redaktoriai atmeta juodraštinių variantų?

Total
2
Dalinasi