Kas prisidengę ,,Radviliškio kraštas” logotipu tyčiojasi iš leidėjo Gedimino Lipnevičiaus?

Nuo vasaros facebook paskyroje atsirado šlykštus, ciniskas pūlinys – “Radviliškio kraštas NE”.

Kas tai – medija, twitter, puslapis žino tik patys srutapyliai, kurie iš tiražuojamo melo yra net neabejoju baigę aukštuosius mokslus. Komentatoriai spėja, kad tai nevyksta be valdžios palaiminimo.

2014.07.18. konkurentui ,,Radviliškio naujienos” oponuojantis savaitraštis pasirašė sau mirties įvykdymo aktą. Argi patriarcho, kurio ir mylimąją nuviliojo vienas socdemas gali atleisti kritiką teroristinių požymių turinčiai gaujai? O čia nepaliekamas ramybėje meras Čepanonis, kuriam teisminiai procesai lyg senai bobutei Aspirino tabletė nuo spaudimo. Radviliškis murkdosi aferų, neaiškių sandorių akivare, administracijoje sustatyti tuščiagalviai patarnautojai, kur mažiausiai save tobulina kvalifikacijos prasme. Sporto centre net devyni berods vyr.buhalteriai, o rimti metodininkai vejami šieno grėbti? Tai kaip tu nepyksi ant naujo leidinio, jeigu skaitytojams viskas išvelkama į dienos šviesą. Tačiau “Radviliškio kraštas NE” administratorius , kad ir slepiasi po devyniais užraktais, laikui bėgant bus identifikuotas, nes šlykštu yra verslininkui, kuris padeda seneliams, jaunimui prikabinti plaukus, krūtis, jį įdėti pusnuogį kubile, Marius Aleksiūnas jo atseit kancleris.

Gediminas Lipnevičius girdo visus alaus bare, bet iš to gauna mažai pelno, bemokslis – deklaravo, kad išsilavinimas jam nesvarbus yra menkysta ir pan. Tai yra etikos normų ir nekaltumo prezumcijos visiškas sutrypimas.

Aš pamenu tokią idiotų laidą ,,Be tabu”. Kur prezidentas Rolandas Paksas ir užsiminėjo oponizmu, meile su Vytautu Šustausku. Atsitiktų tokie žestai Baltarusijoje, tai pas Lukašenką kolchozuose atbuli vaikščiotų. O pas mus ožkos barzdos fanas muzikantas nusiperdęs užtaisė neprigulmybę, kad jeigu nekonservatorius būsi gyvu sukapotas krankvarnių iki skeleto. Tokios kaip Andrikienė, Šimonytė yra visuomenės elitas pagal juos, bet jų ,,judiška veikla tautos labui vis dar bus išviešinta”.

Nepaliks ,,Radviliškio krašto” ramybėje šis portalas ir Jakavičius. Bet atsitraukti nuo savo principų, tiesos sklaidos, pagasdinus teismams, nubaudus redaktorę – būtų nesolidu. ,,Radviliškio kraštas” jau skaitomas ir palaikomas visur, ne tik patriarcho minezingerių irštvoje. Tokiu elgesiu, dergėjai tik stiprina nepriklausomų žurnalistų populiarumą ir imunitetą.

Total
0
Dalinasi