Kareivio Šveiko premjere – atsistatydinkite, arba pradėkite dirbti??

Na tokio idiotizmo, cinizmo, 1 organo demonstravimo tautai Lietuva nematė nuo baudžiavos periodo kogero. Ir ši klika yra laiminga, nes visi teisėsaugos, jėgos, finansiniai svertai jų pusėje.

Baimė, atsakomybė- išnykęs reiškinys ir sąžinės faktorius.

Kas vyksta kitose šalyse amžinai senmergėlei neverta sekti, analizuoti, rengti viešas diskusijas.

Užzombinti savo įsitikinimuose, išmokę standartinius šablonus kaip statutiniai kareivėliai ir džiūgauja, nes iki 2024 metų nei pasitrauks patys, nei juos kas nuvers.

Bolševikus kas nuvertė 1941- nauja okupacija tik…

Kolektyvinių ieškinių nerašys nei mokslininkai, nei kiti visuomenės sluoksniai, nes dreba be kompetencijos esančių murzių vyriausybės. Tačiau klausykime prof. Povilo Gylio, docentės Nidos Vasiliauskaitės- be streikų ir ultimatumų kentėti nebeverta.

Premjerė laiko naciją būrais, liokajais be atminties. Terminas rekomendacija- pasirinkimas, alternatyva, tačiau ji su pradantine šypsena sapalioja apie privertimus, būtinumus.

PSO sureagavo, kad iki 2021. 03. 24 kaukės lauke nėra prievolė, kodėl mūsų vaikai nelanko ugdymo įstaigų ilgiausiai pasaulyje- numota ranka ir pirstelta atvirai.

Jav, Europos institucijos blokuoja 3 skiepo naudojimą- buhalteris Dulkys su Sonderkommande įpareigojo procesą vykdyti visur, net bažnyčiose.

83 mirė nuo vakcinos- skelbia DELFI, jokio reagavimo- SOS signalo nereikia atlikti.

Visiems karantinas, protrūkiai gimnazijose- vaikai sėdės ten iki paskutinės plaučių inhubacijos kogero, nors plėšė liemenėlę Armonaitę, kad jokiu būdu nežlugdysim ekonomikos, laisvių, teisių.

Nusidanginusi Amerikon šita pokyčiu sekspertė turi gėdos dovanoti iškilaus daktaro Basanavičiaus paveikslą su žydra barzda ir kaifuoja, nes žino jog senmergytė jos neišbars, papeikimo nesulauks.

Perbalęs Gabriukas, architekto, mačiusio nacizmą proanūkis, kad jo pavaldiniai neina darban ir nesivakcinuoja. Priversti tai daryti išeina tik su studentais, senukais, net Seimo posėdžiuose nosį krapšto antivakseriai pasirodo.

Kokios kaukės uždarose patalpose, karantinas- jeigu jo paskirtis yra 14 dienų izoliuoti sergančius nuo sveikų ir karantino metu judėjimas draudžiamas. Šimonyte, aūūū, ar Morgana užfundijo suktinės?

Norvegijoje 2 metai jokių kaukių, danai atsisakė ribojimų, pas mus muštras, įbauginimai, režimas.

Algirdas Butkevičius teiraujasi Dulkio, kodėl nesuteikiama pirmos būtinybės pagalba senjorams, daug mirštama nuo kraujagyslių ir širdies ligų, svaičioja apie nelegalų juridine prasme GP.

Dieve, leisk mums neišprotėti iki galo, tačiau mieli kolegos ir visi dar norintys gyventi, bet neegzistuoti, burkimės, negali mus šokdinti trubadūrai be atsakomybės ir kvalifikacijos…

Ruslanas Baranauskas- mokslo atstovas

Total
0
Dalinasi
Related Posts