Kardinaliai pasikeitusio Žydrūno Savicko “Neįmanoma pažinti”

Žydrūnas Savickas pasikeitė neatpažįstamai – nemažai riebalinės masės atsikratęs stipriausias pasaulio žmogus patraukė amerikiečių žiniasklaidos ir vieno konkurento akį.

Su lietuviu galiūnų varžybose ir įvairiuose TV šou laidose besivaržantis Hathnoras Julius Bjornssonas pasidalino „Instagram“ įrašu, kuriame stebėjosi Ž.Savicko pokyčiais per trumpą laiką.

Sportininkai dažnai kartu treniruojasi ir už varžybų arenos yra neblogi bičiuliai.

Galiūno išvaizdos pokyčius pabrėžė ir amerikiečių žurnalas „Muscle & Fitness“.

„Žydrūnas dominuoja šiame sporte jau daugelį metų. Jo jėga niekada nekėlė abejonių, bet fizinė išvaizda niekada nebuvo panaši į graikų dievo. Per didžiąją savo karjeros dalį lietuvis turėjo nemažą pilvą. Jam visada rūpėjo tik svoris, kurį iškelia. O išsikišęs pilvas niekada netrukdė prieš lieknesnius varžovus.

Tačiau dabar lietuvis akivaizdžiai pasikeitė. Sunku patikėti, kad tai tas pats žmogus. Tai tiesiog parodo, koks užsispyręs yra Žydrūnas“, – rašoma internetiniame žurnalo puslapyje.

Kiek anksčiau Ž.Savickas portalui lrytas.lt pasakojo, kad pastaruoju metu labai stipriai dirbo ties kūno kompozicija.

„Sportuoju dabar du arba tris kartus per dieną. Noriu sugrįžti žymiai sveikesnis, stipresnis ir greitesnis. Dirbu visomis kryptimis, net ir su kūno kompozicija. Mano svoris visada svyruoja tarp 160-180 kilogramų. Dabar turiu daugiau raumeninės masės, todėl vizualiai atrodau mažesnis, bet svoris liko toks pats“, – tada kalbėjo po traumų atsigaunantis galiūnas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts