Kaip Holivudo aktorė sukūrė pagrindą Wi-Fi technologijai? || Moterys moksle #14

Tapk mūsų Patronu: https://www.patreon.com/mokslosriuba

Gražuolė aktorė Hedy Lamarr išgarsėjo sukūrusi įsimintinus vaidmenis Holivudo fiilmuose ketvirtajame ir penktajame praeito amžiaus dešimtmečiuose. Visgi kurti inovacijas jai buvo gerokai įdomiau nei vaidinti kine. Hedy išrado ir užpatentavo „šokinėjančio dažnio“ komunikacinę sistemą, kuri vėliau tapo Wi-Fi ir kitų dabar kasdien naudojamų technologijų veikimo pagrindu.

Už bendradarbiavimą dėkojame Kauno kino centrui „Romuva“ (https://www.kcromuva.lt/) ir Kauno valstybiniam muzikiniam teatrui (http://www.muzikinisteatras.lt/).

„Moterys moksle“ – tai „Mokslo sriubos“ rubrika apie įdomiausias ir labiausiai įkvepiančias moteris, reikšmingai praturtinusias mūsų žinias apie pasaulį.

Daugiau: http://mokslosriuba.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/MoksloSriuba/
Instagram: https://www.instagram.com/mokslosriuba/

Panaudota medžiaga:
British Pathé, Keepagoinkid, Classic Movie Theater, Archie Ilgenfritz, BCS – The Chartered Institute for IT, Mythield, Oxford Academic (Oxford University Press), The Paramount Vault, PBS NewsHour, National Geographic, RobloxMaster642
Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Mokslo sriuba: apie laimę

Dalyvauk mokslo populiarinimo konkurse http://mokslosriuba.lt/kartumesgalime/mokslo-populiarinimo-rasiniu-konkursas-2018/ Tapk mūsų Patreoniečiu ir prisidėk prie Mokslo sriubos virimo http://goo.gl/fZUsth TV laida „Mokslo…