JAV smogė Sirijai

JAV smogė Sirijai:
JAV smogė Sirijai:

JAV pajėgos smogė Sirijos režimo taikiniams keršydamos už “Basharo al Assado režimo” cheminę ataką, per kurią žuvo daugybė civilių ir vaikų, praneša CNN.

Prezidentas Donaldas Trumpas įsakė JAV laivyno pajėgoms paleisti 59 kovines raketas “Tomahawk” į Sirijos vyriausybės kontroliuojamą oro pajėgų bazę.

RUSIJA: JAV smūgiai Sirijoje pakenks Rusijos ir JAV santykiams

Rusijos prezidento žodžius perdavęs V. Putino atstovas spaudai, teigia, kad Rusijos prezidentas JAV smūgį Sirijos režimo taikiniams apibūdino kaip agresijos prieš suverenią valstybę aktą ir pavadino tai tarptautinės teisės pažeidimu. Taip pat jis teigė, kad JAV smūgiai Sirijos režimo taikiniams yra aktas, nukreipiantis dėmesį nuo daugelio civilių mirčių Irake.

JAV surengta Sirijos objektų ataka yra agresija, daro žalą tiek Rusijos ir Amerikos santykiams, tiek bendrai kovai su terorizmu. Tokią Rusijos prezidento Vladimiro Putino nuomonę penktadienį išdėstė jo spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas, praneša „Interfax“.

„Prezidentas V. Putinas laiko Amerikos smūgius Sirijai agresija prieš suverenią valstybę pažeidžiant tarptautinės teisės normas išgalvota dingstimi“, – sakė D. Peskovas.

Kremliaus atstovas teigė, kad „Sirijos armija neturi cheminio ginklo atsargų“.

„V. Putino nuomone, visiškas faktų, rodančių, kad cheminį ginklą naudojo teroristai, ignoravimas tik dar labiau sukomplikavo situaciją”, – tikino D. Peskovas.

„Šį vakarą įsakiau įvykdyti precizišką karinį smūgį oro bazei Sirijoje, iš kurios įvykdyta cheminė ataka“

– paskelbė JAV prezidentas Donaldas Trumpas.

Total
2
Dalinasi
Related Posts