Iš Kauno zoologijos sodo pabėgo kupranugaris Joškė! Būkite atidūs Kauno gatvėse!

Kaip šiandien pranešė Kauno zoologijos sodo spaudos tarnyba, šiandien apie 15 valandą iš savo voljero išpėdino kupranugaris Joškė.

Zoologijos sodo naujasis prižiūrėtojas pašėrė Joškę, bet pamiršo gerai užkabinti voljero išėjimo durų kabliuką. Neilgai trukus, kupranugaris laisvai išėjo iš savo voljero ir pradėjo vojažą po sodo teritoriją. Pasižvalgęs vietoje, Joškė patraukė link zoologijos sodo išėjimo.

Negausūs zoologijos sodo lankytojai bandė kupranugarį sulaikyti, tačiau pradėjusius gaudyti žmones apspjaudė kibiro talpos seilių šūviais, praėjo pro vartus ir tiesiu taikymu patraukė gatve link Kauno centro. Vėlia, sukilus praeivių ir pravažiuojančių dėmesiui, pasuko į Ąžuolyno parką. Į ramesnę vietą …

Is Kauno Zoologijos sodo pabego kupranugaris

Reikia pastebėti, kad Joškė – išdidus vyrukas, ir nepasidavė jokiems praeivių viliojimams.Mūsų žiniomis, kupranugaris vis dar gastroliuoja… Visus raginame būti budriems, nesiartinti prie kupranugario, nes jei jus apspjaus – vienos nosinaitės nepakaks! Spjauna tiesiai į veidą, jei jam kas nors nepatinka.

Beje, nesenai rašėme apie panašų kupranugarį – bėglį iš Ufos zoologijos parko. Plačiau skaitykite čia >>>

Dėkojame, kad skaitote. Linkime jums laimės ir kuo daugiau ne tik šypsotis, bet ir juoktis.

Būkite su mumis prenumeruodami mūsų naujienas socialiniuose tinkluose:

 

Total
3
Dalinasi
Related Posts